Rezultati

Rezultati

22. MAM Slovenska Bistrica 2022 in Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 28.5.2022

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12057910Čurin Prapotnik AnejPT200310.690,191
21793824Kumar GalOL199910.830,215
31244174Benko ŽigaKLC199811.070,159
42380Tresović MiodragSRB200011.180,168
52280Istvanović FilipSRB199111.270,169
627317275Skalar JanTRK200011.310,182

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11419352Krauthaker GalKRKA199911.170,131
21425441Novak TilenKRKA200211.330,171
31404652Kebelj RokKRKA200011.460,132
42270Grujić MilošSRB199811.480,159
52390Trifunović PetarSRB199611.580,205
2167198Pušnik JoštSLG2004DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12057910Čurin Prapotnik AnejPT2003q10.800,195
21793824Kumar GalOL1999q10.880,166
31244174Benko ŽigaKLC1998q11.160,144
42380Tresović MiodragSRB2000q11.160,211
52280Istvanović FilipSRB1991q11.180,174
627317275Skalar JanTRK2000q11.260,165
71419352Krauthaker GalKRKA1999q11.350,171
81425441Novak TilenKRKA2002q11.370,217
91404652Kebelj RokKRKA2000q11.480,209
102270Grujić MilošSRB1998q11.570,208
102167198Pušnik JoštSLG2004q11.570,212
122390Trifunović PetarSRB1996q11.700,263
132636812Pajek TadejŠTA200411.770,304
141373275Brulc BlažKRKA199211.810,162
152177283Škrabec NejcSLG200411.920,182
1628117268Šalamon TimotejVEL200111.920,257
172187266Uranc NikSLG200412.020,327
182142350Prednik AljažSLG200412.150,183
191819260Slijepčević SergejOL200512.610,224
2018811776Drebot DmytroPMB200612.750,219
19911700Svenšek JakaPOM2006DQ
1434957Šuštaršič MatevžKRKA2001DNS
260Kaiser MartinAUT1996DNS
172827Veilguni AnejASB2002DNS
290Pullnig LukasAUT2002DNS
1110Revignas DamianoITA1977DNS
2587915Beber JurijŠTA2004DNS
21310086Oiclj FilipSLG2003DNS
280Klimov VasilyAUT2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11244174Benko ŽigaKLC1998q11.160,144
22270Grujić MilošSRB1998q11.570,208
31819260Slijepčević SergejOL200512.610,224
418811776Drebot DmytroPMB200612.750,219
2587915Beber JurijŠTA2004DNS
21310086Oiclj FilipSLG2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12280Istvanović FilipSRB1991q11.180,174
21404652Kebelj RokKRKA2000q11.480,209
32177283Škrabec NejcSLG200411.920,182
290Pullnig LukasAUT2002DNS
280Klimov VasilyAUT2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12057910Čurin Prapotnik AnejPT2003q10.800,195
22380Tresović MiodragSRB2000q11.160,211
31419352Krauthaker GalKRKA1999q11.350,171
42636812Pajek TadejŠTA200411.770,304
52187266Uranc NikSLG200412.020,327
172827Veilguni AnejASB2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, člani, veter: -0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
127317275Skalar JanTRK2000q11.260,165
22167198Pušnik JoštSLG2004q11.570,212
32390Trifunović PetarSRB1996q11.700,263
19911700Svenšek JakaPOM2006DQ
1434957Šuštaršič MatevžKRKA2001DNS
260Kaiser MartinAUT1996DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11793824Kumar GalOL1999q10.880,166
21425441Novak TilenKRKA2002q11.370,217
31373275Brulc BlažKRKA199211.810,162
428117268Šalamon TimotejVEL200111.920,257
52142350Prednik AljažSLG200412.150,183
1110Revignas DamianoITA1977DNS