Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 29.1.2022

SKUPNO - 200 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12466776Rus AnaTRK200325.210,162
22114220Korošec GajaSLG200525.300,143
32217826Šinkec NikaŠEN200525.690,179
41586929Hribar LinaMASS200525.990,170
51402790Remškar MancaKRO200426.130,245
61955026Šeruga SaraPT200426.570,129
7151166Potnik LucijaAKRAD200526.650,153
8528404Murn ŽivaGO200526.660,167
9214849Navodnik Hanna PaulinaSLG200326.730,145
10535829Murovec NinaGO200526.740,181
111081641Korasa NikaKRKA200326.840,253
12778076Suhovršnik KarinKLC200426.960,175
13407557Šter NikaDOM200426.990,186
14228097Grilc SuziBLED200627.120,214
151375683Logar ŠpelaKRO200327.130,180
16575283Mager MajaKAK200627.140,153
171565928Eržen IzabelaMASS200327.360,207
18166310Davidović LeaNAV200627.420,166
191879834Poredoš LanaPOM200627.540,268
201687599Perko HanaOL200527.610,302
2195254Breznik NinaAKR200327.720,256
221448734Vrečar KatjaKRO200627.730,212
23507944Gadnik TinaGO200327.790,205
241455157Vuk MaruškaKRO200627.820,195
252445961Majnik UrškaTRK200427.890,199
262137401Mori TjašaSLG200428.100,277
271022513Dragišić TajaKRKA200428.490,138
281049868France TinkaraKRKA200628.540,254
291814585Gjura MancaPMB200628.550,194
301136799Saje NinaKRKA200428.970,171
3113810233Novak ZarjaKRO200629.170,163
32789622Urankar EvaKLC200529.310,267
331068483Jankovič NušaKRKA200429.360,128
34497945Gadnik AnaGO200329.550,177
3510910934Papež SaraKRKA200629.810,219
361054776Grobler TinkaraKRKA200529.87
372247703Uljančič PiaŠL200530.130,182
38394414Lukan NikaDOM200530.180,205
391395959Petruna MancaKRO200530.860,183
401035074Ferkolj PikaKRKA200431.170,161
544313Rodman EmaGO2004DNF0,286
79369Avsenek Renko SaraAKR2005DNS
1804206Gajer ZojaPMB2005DNS
86288Bohinc ZalaAKR2005DNS
2407949Bikar Kern PikaTRK2006DNS
1869061Perš NikaPOM2006DNS
1576091Gajič EvaMASS2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11879834Poredoš LanaPOM200627.540,268
21687599Perko HanaOL200527.610,302
32445961Majnik UrškaTRK200427.890,199

po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11586929Hribar LinaMASS200525.990,170
2507944Gadnik TinaGO200327.790,205
31455157Vuk MaruškaKRO200627.820,195
41022513Dragišić TajaKRKA200428.490,138

po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1214849Navodnik Hanna PaulinaSLG200326.730,145
2778076Suhovršnik KarinKLC200426.960,175
32247703Uljančič PiaŠL200530.130,182
544313Rodman EmaGO2004DNF0,286

po skupinah (4. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1228097Grilc SuziBLED200627.120,214
210910934Papež SaraKRKA200629.810,219
31035074Ferkolj PikaKRKA200431.170,161
1576091Gajič EvaMASS2005DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1528404Murn ŽivaGO200526.660,167
2575283Mager MajaKAK200627.140,153
313810233Novak ZarjaKRO200629.170,163
4394414Lukan NikaDOM200530.180,205

po skupinah (6. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11375683Logar ŠpelaKRO200327.130,180
2166310Davidović LeaNAV200627.420,166
31068483Jankovič NušaKRKA200429.360,128
1869061Perš NikaPOM2006DNS

po skupinah (7. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11955026Šeruga SaraPT200426.570,129
21081641Korasa NikaKRKA200326.840,253
31049868France TinkaraKRKA200628.540,254
4497945Gadnik AnaGO200329.550,177

po skupinah (8. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1407557Šter NikaDOM200426.990,186
295254Breznik NinaAKR200327.720,256
31054776Grobler TinkaraKRKA200529.87
41395959Petruna MancaKRO200530.860,183

po skupinah (9. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11402790Remškar MancaKRO200426.130,245
2535829Murovec NinaGO200526.740,181
31448734Vrečar KatjaKRO200627.730,212
41136799Saje NinaKRKA200428.970,171

po skupinah (10. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1151166Potnik LucijaAKRAD200526.650,153
79369Avsenek Renko SaraAKR2005DNS
86288Bohinc ZalaAKR2005DNS
2407949Bikar Kern PikaTRK2006DNS

po skupinah (11. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12114220Korošec GajaSLG200525.300,143
21565928Eržen IzabelaMASS200327.360,207
31814585Gjura MancaPMB200628.550,194
1804206Gajer ZojaPMB2005DNS

po skupinah (12. skupina) - 200 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12466776Rus AnaTRK200325.210,162
22217826Šinkec NikaŠEN200525.690,179
32137401Mori TjašaSLG200428.100,277
4789622Urankar EvaKLC200529.310,267