Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 29.1.2022

SKUPNO - 200 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1188694Skočir AndrejPSČ200322.140,147
21917910Čurin Prapotnik AnejPT200322.200,149
352684Kozel Tomše NikAKR200522.730,131
42257915Beber JurijŠTA200422.740,157
5995754Tekstor BorKRKA200522.740,254
620310086Oiclj FilipSLG200323.000,156
72199904Cvelbar TimotejŠEN200323.260,163
81738883Hvalec JanPMB200323.510,221
92229802Kovačič JakaŠL200423.570,172
101744217Lorbar Staš TinPMB200523.590,156
112077283Škrabec NejcSLG200423.750,190
1223015695Vidovič ValentinŠTA200323.960,129
131287046Rotar LukaKRO200524.000,138
141926485Jurgec BlažPT200524.050,158
152087266Uranc NikSLG200424.110,191
162399818Rebolj TimTRK200524.230,185
17885736Blagojević OliverKRKA200624.250,130
18469227Costantini LanGO200524.310,178
191218915Kovač ČrtKRO200524.420,168
20186432Falnoga PatrikASB200524.530,180
211187921Dolinar KlemenKRO200624.620,201
222286812Pajek TadejŠTA200424.680,230
23954778Radakovič JanKRKA200624.910,169
241479851Brvar AljažMASS200625.530,174
251156941Bartol ErazemKRO200326.020,163
26977819Rebselj MihaKRKA200626.090,160
2386509Čerin OžbejTRK2003DQ0,154
1304746Salerno DanteKRO2005DNS
1201821Kostrić MaksimKRO2006DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11744217Lorbar Staš TinPMB200523.590,156
21287046Rotar LukaKRO200524.000,138
3885736Blagojević OliverKRKA200624.250,130

po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12077283Škrabec NejcSLG200423.750,190
223015695Vidovič ValentinŠTA200323.960,129
3977819Rebselj MihaKRKA200626.090,160

po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12229802Kovačič JakaŠL200423.570,172
22087266Uranc NikSLG200424.110,191
31156941Bartol ErazemKRO200326.020,163

po skupinah (4. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11738883Hvalec JanPMB200323.510,221
2469227Costantini LanGO200524.310,178
32286812Pajek TadejŠTA200424.680,230
1304746Salerno DanteKRO2005DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
120310086Oiclj FilipSLG200323.000,156
22199904Cvelbar TimotejŠEN200323.260,163
31218915Kovač ČrtKRO200524.420,168
41479851Brvar AljažMASS200625.530,174

po skupinah (6. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1995754Tekstor BorKRKA200522.740,254
2186432Falnoga PatrikASB200524.530,180
2386509Čerin OžbejTRK2003DQ0,154
1201821Kostrić MaksimKRO2006DNS

po skupinah (7. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11917910Čurin Prapotnik AnejPT200322.200,149
252684Kozel Tomše NikAKR200522.730,131
31926485Jurgec BlažPT200524.050,158
41187921Dolinar KlemenKRO200624.620,201

po skupinah (8. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1188694Skočir AndrejPSČ200322.140,147
22257915Beber JurijŠTA200422.740,157
32399818Rebolj TimTRK200524.230,185
4954778Radakovič JanKRKA200624.910,169