Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 29.1.2022

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1151166Potnik LucijaAKRAD20057.590,189
22217826Šinkec NikaŠEN20057.710,137
32114220Korošec GajaSLG20057.800,165
42466776Rus AnaTRK20037.860,154
51586929Hribar LinaMASS20057.880,149
61346854Erjavec AnaKRO20047.890,129
24117178Dolenc NežaTRK2003DNF0,209
1827363Kaučič AjdaPMB2003DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1151166Potnik LucijaAKRAD2005q7.720,168
22114220Korošec GajaSLG2005q7.760,144
31346854Erjavec AnaKRO2004q7.800,140
42217826Šinkec NikaŠEN2005q7.800,153
52466776Rus AnaTRK2003q7.840,151
61586929Hribar LinaMASS2005q7.860,119
724117178Dolenc NežaTRK2003q7.870,229
81827363Kaučič AjdaPMB2003q7.990,182
9556262Srebot LucijaGO20048.050,172
101402790Remškar MancaKRO20048.060,219
1124553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.080,125
121955026Šeruga SaraPT20048.100,150
13535829Murovec NinaGO20058.160,216
1495254Breznik NinaAKR20038.200,136
15407557Šter NikaDOM20048.220,174
161375683Logar ŠpelaKRO20038.280,166
172175292Samec TjašaSLG20058.330,187
18738007Pustatičnik ŽivaKLC20058.340,128
191455157Vuk MaruškaKRO20068.350,171
201081641Korasa NikaKRKA20038.370,200
2119910950Logar NajaRUD20068.380,211
221014129Butala NinaKRKA20048.400,161
23307891Maček KarlaBRE20038.400,177
241448734Vrečar KatjaKRO20068.430,152
251022513Dragišić TajaKRKA20048.460,156
261565928Eržen IzabelaMASS20038.470,197
27228097Grilc SuziBLED20068.490,169
281687599Perko HanaOL20058.520,248
291136799Saje NinaKRKA20048.540,167
302445961Majnik UrškaTRK20048.540,215
3116210963Mišvelj LaraMASS20048.590,168
321814585Gjura MancaPMB20068.630,181
331049868France TinkaraKRKA20068.650,201
341395959Petruna MancaKRO20058.670,133
3513810233Novak ZarjaKRO20068.700,136
361879834Poredoš LanaPOM20068.740,239
371068483Jankovič NušaKRKA20048.870,156
3810910934Papež SaraKRKA20068.990,155
39394414Lukan NikaDOM20059.010,234
401054776Grobler TinkaraKRKA20059.070,256
412247703Uljančič PiaŠL20059.070,237
421035074Ferkolj PikaKRKA20049.370,153
1004068Blažič AnaKRKA2003DQ-,191
79369Avsenek Renko SaraAKR2005DNS
36233Meglič AjdaAKK2006DNS
1869061Perš NikaPOM2006DNS
7611324Slivnikar Ocvirk IzaKLC2006DNS
1804206Gajer ZojaPMB2005DNS
237588Žvan AnaBLED2004DNS
727900Krivec LaraKLC2003DNS
14549Andolšek LanaAKK2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12217826Šinkec NikaŠEN2005q7.800,153
21402790Remškar MancaKRO20048.060,219
3738007Pustatičnik ŽivaKLC20058.340,128
41014129Butala NinaKRKA20048.400,161
52445961Majnik UrškaTRK20048.540,215
616210963Mišvelj LaraMASS20048.590,168
71879834Poredoš LanaPOM20068.740,239

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1535829Murovec NinaGO20058.160,216
295254Breznik NinaAKR20038.200,136
31375683Logar ŠpelaKRO20038.280,166
41049868France TinkaraKRKA20068.650,201
5394414Lukan NikaDOM20059.010,234
1804206Gajer ZojaPMB2005DNS
14549Andolšek LanaAKK2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1151166Potnik LucijaAKRAD2005q7.720,168
22466776Rus AnaTRK2003q7.840,151
31687599Perko HanaOL20058.520,248
413810233Novak ZarjaKRO20068.700,136
1004068Blažič AnaKRKA2003DQ-,191
727900Krivec LaraKLC2003DNS
237588Žvan AnaBLED2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12114220Korošec GajaSLG2005q7.760,144
224117178Dolenc NežaTRK2003q7.870,229
3407557Šter NikaDOM20048.220,174
41081641Korasa NikaKRKA20038.370,200
51448734Vrečar KatjaKRO20068.430,152
61054776Grobler TinkaraKRKA20059.070,256
79369Avsenek Renko SaraAKR2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11346854Erjavec AnaKRO2004q7.800,140
21955026Šeruga SaraPT20048.100,150
32175292Samec TjašaSLG20058.330,187
4307891Maček KarlaBRE20038.400,177
51022513Dragišić TajaKRKA20048.460,156
61068483Jankovič NušaKRKA20048.870,156
36233Meglič AjdaAKK2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11586929Hribar LinaMASS2005q7.860,119
21827363Kaučič AjdaPMB2003q7.990,182
324553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.080,125
4228097Grilc SuziBLED20068.490,169
51136799Saje NinaKRKA20048.540,167
61395959Petruna MancaKRO20058.670,133
71035074Ferkolj PikaKRKA20049.370,153
7611324Slivnikar Ocvirk IzaKLC2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1556262Srebot LucijaGO20048.050,172
21455157Vuk MaruškaKRO20068.350,171
319910950Logar NajaRUD20068.380,211
41565928Eržen IzabelaMASS20038.470,197
51814585Gjura MancaPMB20068.630,181
610910934Papež SaraKRKA20068.990,155
72247703Uljančič PiaŠL20059.070,237
1869061Perš NikaPOM2006DNS