Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 29.1.2022

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11917910Čurin Prapotnik AnejPT20036.780,180
21497066Gumilar JernejMASS20036.860,171
3188694Skočir AndrejPSČ20036.980,148
452684Kozel Tomše NikAKR20057.070,146
51744217Lorbar Staš TinPMB20057.160,185
62257915Beber JurijŠTA20047.180,162
7995754Tekstor BorKRKA20057.220,176
820310086Oiclj FilipSLG20037.230,201

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11917910Čurin Prapotnik AnejPT2003q6.870,174
21497066Gumilar JernejMASS2003q7.010,169
352684Kozel Tomše NikAKR2005q7.100,167
42257915Beber JurijŠTA2004q7.120,149
5188694Skočir AndrejPSČ2003q7.170,162
620310086Oiclj FilipSLG2003q7.200,182
7995754Tekstor BorKRKA2005q7.200,163
81744217Lorbar Staš TinPMB2005q7.220,168
9469227Costantini LanGO20057.270,169
102229802Kovačič JakaŠL20047.290,164
112199904Cvelbar TimotejŠEN20037.300,183
121738883Hvalec JanPMB20037.360,211
131774883Rozman Marinčič RokPMB20037.400,167
141244743Mihevc Grabnar MaticKRO20047.460,218
152399818Rebolj TimTRK20057.480,141
1623015695Vidovič ValentinŠTA20037.530,148
172286812Pajek TadejŠTA20047.530,208
18885736Blagojević OliverKRKA20067.670,145
191187921Dolinar KlemenKRO20067.680,176
201479851Brvar AljažMASS20067.790,198
21954778Radakovič JanKRKA20067.810,157
228410655Filipčič YanickKP20047.810,185
231164236Brodnik ŽigaKRO20047.830,170
2412311482*Mihalache RaduKRO20068.590,270
2386509Čerin OžbejTRK2003DQ-,101
858488Flego LukaKP2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11497066Gumilar JernejMASS2003q7.010,169
21744217Lorbar Staš TinPMB2005q7.220,168
3469227Costantini LanGO20057.270,169
42229802Kovačič JakaŠL20047.290,164
52399818Rebolj TimTRK20057.480,141
62286812Pajek TadejŠTA20047.530,208
712311482*Mihalache RaduKRO20068.590,270

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1188694Skočir AndrejPSČ2003q7.170,162
220310086Oiclj FilipSLG2003q7.200,182
32199904Cvelbar TimotejŠEN20037.300,183
4885736Blagojević OliverKRKA20067.670,145
51187921Dolinar KlemenKRO20067.680,176
61479851Brvar AljažMASS20067.790,198
2386509Čerin OžbejTRK2003DQ-,101

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12257915Beber JurijŠTA2004q7.120,149
2995754Tekstor BorKRKA2005q7.200,163
31738883Hvalec JanPMB20037.360,211
41164236Brodnik ŽigaKRO20047.830,170
858488Flego LukaKP2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11917910Čurin Prapotnik AnejPT2003q6.870,174
252684Kozel Tomše NikAKR2005q7.100,167
31774883Rozman Marinčič RokPMB20037.400,167
41244743Mihevc Grabnar MaticKRO20047.460,218
523015695Vidovič ValentinŠTA20037.530,148
6954778Radakovič JanKRKA20067.810,157
78410655Filipčič YanickKP20047.810,185