Rezultati

Rezultati

Ekipno srednješolsko prvenstvo področji Maribor, Celja in Koroška

Maribor, 8.10.2021

SKUPNO - Krogla, dijaki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DREV GAŠPERIIGIMMB14.92819,0
200ŠTAJMEC NIKOIIGIMMB13.42730,0
300KRAJNC JAKASERŠMB11.73630,0
400GORNIK RENEIIGIMMB11.46614,0
500HEDL NEJCŠKGAMS10.91582,0
600POTOČNIK KLEMENSERŠMB10.55561,0
700PUNGARTNIK LUKAIIIGIMMB10.02529,0
800SEIFRIED JUREIIIGIMMB9.99528,0
900ŽNIDARŠIČ LANSERŠMB8.57444,0
00KIRBIŠ NEO XANDERŠKGAMSDNS0
00RAJ TADEJŠKGAMSDNS0
00PAJNIK GAŠPERIIIGIMMBDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
014.92XXX
012.2513.4213.2213.39
011.1111.7311.4711.37
010.0610.6911.4611.28
010.9110.3210.359.72
010.1810.379.9610.55
09.759.088.7610.02
09.569.188.489.99
0X8.107.928.57
0
0
0