Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za člane in članice

Kranj, 5.6.2021

FINALE SKUPNO - 200 m, člani, veter: +1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
119516298Kočevar NickMASS200020.950,169
21914118Grkman JureMASS199921.270,178
33237161Ferlan RokTRK199721.350,210
48217249Orož DomenKLC200121.780,164
533017275Skalar JanTRK200022.380,156
61933400Jeras JernejMASS199122.420,157
71441825Arnuš MatjažKRO200222.520,198
1189352Krauthaker GalKRKA1999DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13237161Ferlan RokTRK1997Q21.670,197
219516298Kočevar NickMASS2000Q21.690,172
31914118Grkman JureMASS1999Q21.890,213
48217249Orož DomenKLC2001Q22.130,160
51189352Krauthaker GalKRKA1999Q22.420,233
633017275Skalar JanTRK2000Q22.470,173
71933400Jeras JernejMASS1991q22.490,148
81441825Arnuš MatjažKRO2002q22.520,199
934514529Enci TadejVEL199422.930,229
10262847Janža MajPOM200322.940,187
11728422Gnidica UrbanKLC200322.980,231
122427191Grmovšek NejcNAV200223.210,175
13146113Hace JakaKRO200323.230,169
141927066Gumilar JernejMASS200323.410,174
152704410Smiljan AlenPT200223.490,291
1628210086Oiclj FilipSLG200323.510,153
17787901Krivec MatejKLC200324.060,174
182418976*Erjavec MatejNAV200422.970,141
1919414868*Knap KrištofMASS199123.650,147
202852491*Prošt UrbanSLG200423.670,172
2131215695*Vidovič ValentinŠTA200324.030,166
22489227*Costantini LanGO200524.540,148
232877283*Škrabec NejcSLG200424.590,155
242887266*Uranc NikSLG200424.750,230
251196646*Kunstek ErikKRKA200124.760,182
26539887*Montes Manuel AlbertoGO200425.950,197
1471973Kitanovski AlexKRO2004DNF0,232
35114518*Subašič AlenVEL1999DNS
1454882Glavan SvitKRO2004DNS
2479260*Slijepčević SergejOL2005DNS
746770Janežič Ivan JanezKLC2003DNS
814432*Oparenović BlažKLC2002DNS
35317268Šalamon TimotejVEL2001DNS
3097915Beber JurijŠTA2004DNS
2453824Kumar GalOL1999DNS
694174Benko ŽigaKLC1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, člani, veter: +1.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
119414868*Knap KrištofMASS199123.650,147
2489227*Costantini LanGO200524.540,148
32877283*Škrabec NejcSLG200424.590,155
4539887*Montes Manuel AlbertoGO200425.950,197
2479260*Slijepčević SergejOL2005DNS
35114518*Subašič AlenVEL1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, člani, veter: +1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12418976*Erjavec MatejNAV200422.970,141
22852491*Prošt UrbanSLG200423.670,172
331215695*Vidovič ValentinŠTA200324.030,166
42887266*Uranc NikSLG200424.750,230
51196646*Kunstek ErikKRKA200124.760,182
814432*Oparenović BlažKLC2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, člani, veter: +1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13237161Ferlan RokTRK1997Q21.670,197
28217249Orož DomenKLC2001Q22.130,160
31933400Jeras JernejMASS1991q22.490,148
4262847Janža MajPOM200322.940,187
528210086Oiclj FilipSLG200323.510,153
35317268Šalamon TimotejVEL2001DNS
746770Janežič Ivan JanezKLC2003DNS
1454882Glavan SvitKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m, člani, veter: +1.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
119516298Kočevar NickMASS2000Q21.690,172
21189352Krauthaker GalKRKA1999Q22.420,233
334514529Enci TadejVEL199422.930,229
42704410Smiljan AlenPT200223.490,291
1471973Kitanovski AlexKRO2004DNF0,232
3097915Beber JurijŠTA2004DNS
2453824Kumar GalOL1999DNS
694174Benko ŽigaKLC1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m, člani, veter: +1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11914118Grkman JureMASS1999Q21.890,213
233017275Skalar JanTRK2000Q22.470,173
31441825Arnuš MatjažKRO2002q22.520,199
4728422Gnidica UrbanKLC200322.980,231
52427191Grmovšek NejcNAV200223.210,175
6146113Hace JakaKRO200323.230,169
71927066Gumilar JernejMASS200323.410,174
8787901Krivec MatejKLC200324.060,174