Rezultati

mlajši mladinci
Kopje-700 g
mlajše mladinke
Kopje-500 g
pionirji U16
100 m
300 m
600 m
pionirke U16
100 m
300 m
600 m
pionirji U14
60 m
200 m
pionirke U14
60 m
200 m
pionirji U12
60 m
pionirke U12
60 m
Rezultati

27. Atletski miting Kranj 2021 - Memorial Vučko

Kranj, 5.6.2021

SKUPNO - 200 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11179226Marčelja MancaKOČ200826.89
21678398Podgoršek AjdaMED200827.42
33087282Podgornik MašaŠTA200827.61
4418867Plut JulijaAKK200827.72
51956085Dornik Ana NatalieOL200828.06
62535603Sovdat GajaPSČ200828.59
72286355Ogrinc LanaPMB200828.66
823110543Selič ZaraPMB200828.68
9128877Škraba LiliAADS200928.79
102309866Pirnat Živanović NikitaPMB200828.89
113466186Arčan Magajne PinaŽALEC200828.95
122709094Pfeifer ŽivaSEŽAN200928.96
133546762Urbančič MašaŽALEC200829.15
1314410234Počivavšek PetraKRO200829.15
152868828Benedičič SofijaŠL200929.34
1626910041Mevlja NajaSEŽAN200929.38
17385983Lekić StellaAKK200929.38
183349033Malovrh GajaTRK200929.61
192499891Wolf PiaPOM200929.68
202389263Gomboc LaraPOM200829.71
21529373Robič MašaAKR200829.83
2221610355Kelenc VeronikaPAKG200829.85
2321410356Erjavec VeronikaPAKG200929.89
243099666Vrhovšek TaraŠTA200829.91
252887304Gruden NajaŠL200830.02
269310784Jakopič InjaDOM200830.11
27697154Kramaršek NeliATDS201030.27
2821910354Tikvič KatarinaPAKG200930.39
292439078Nonkovič VitaPOM200830.42
3034710640Došlič Gaja ElaŽALEC200830.43
311518416Žiberna AlinaKRO200830.53
323389700Roblek MetaTRK200830.56
33856400Mlekuž Kamarić NikiBOV200830.57
342208616Vereš ZarjaPAKG200930.58
353059062Kovačec GajaŠTA200830.72
363309827Gunde EmaTRK200930.75
371118619Jankovič NejaKLC200930.77
382269882Čokl EvaPMB200830.99
39746719Horvat MancaBKR200931.12
40118901Potić SofijaAADS200931.13
413710630Jerala NaraAKK200831.14
42436258Setnikar BrinaAKK200931.16
432297351Pipan ZaraPMB200831.50
442936704Kunc UrškaŠL200831.51
455910217Čoklc LiliAKŠ200931.56
469410095Loboda LaraDOM200831.58
471439056Pirnat NežaKRO200931.71
482728804Trampuž ElaSEŽAN200932.12
4999602Melkić AlaniaAADS200832.17
50539642Slivnik PiaAKR200832.19
5129510725Rant BrinaŠL200932.36
521457975Povšič LaraKRO200932.37
536010629Jurenec JulijaAKŠ200832.39
5429110764Košenina JeraŠL200832.40
551410762Bele MašaADOL201032.42
5633710590Prača SašaTRK200832.63
571974861Grošelj ZarjaOL200932.77
583298372Gabrovšek LenkaTRK200932.93
591610795Cunder ŽanaADOL200933.01
601710794Dolinar AjdaADOL200833.06
611910656Kreft KimADOL200933.17
621510796Cunder VitaADOL201033.19
631810793Dolinar KajaADOL200933.73
6433910564Rus ZarjaTRK201133.96
6533310561Kozelj EmaTRK200934.06
661389995Krušec Urbanc Sofija VitaKRO200934.33
6720210108Požgaj MarušaOL200934.33
68846401Kavs PiaBOV200934.45
691329277Brodnik ZalaKRO200935.04
7020710218Vidic IvaOL200936.13
7169239Jereb DašaAADS200938.05
448236Snedic DaneaAKK2008DNS
3408892Sefić LanaTRK2008DNS
1367005Kaučič Žuvela AjdaKRO2008DNS
30410742Kotelevska AlisaŠTA2008DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
121910354Tikvič KatarinaPAKG200930.39
234710640Došlič Gaja ElaŽALEC200830.43
31439056Pirnat NežaKRO200931.71
42728804Trampuž ElaSEŽAN200932.12
599602Melkić AlaniaAADS200832.17
66010629Jurenec JulijaAKŠ200832.39
71410762Bele MašaADOL201032.42
30410742Kotelevska AlisaŠTA2008DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13087282Podgornik MašaŠTA200827.61
214410234Počivavšek PetraKRO200829.15
326910041Mevlja NajaSEŽAN200929.38
421610355Kelenc VeronikaPAKG200829.85
55910217Čoklc LiliAKŠ200931.56
61510796Cunder VitaADOL201033.19
769239Jereb DašaAADS200938.05

po skupinah (3. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1128877Škraba LiliAADS200928.79
221410356Erjavec VeronikaPAKG200929.89
3746719Horvat MancaBKR200931.12
429510725Rant BrinaŠL200932.36
51610795Cunder ŽanaADOL200933.01
633310561Kozelj EmaTRK200934.06
71389995Krušec Urbanc Sofija VitaKRO200934.33

po skupinah (4. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -1.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
19310784Jakopič InjaDOM200830.11
23389700Roblek MetaTRK200830.56
32269882Čokl EvaPMB200830.99
4118901Potić SofijaAADS200931.13
5436258Setnikar BrinaAKK200931.16
629110764Košenina JeraŠL200832.40
71329277Brodnik ZalaKRO200935.04

po skupinah (5. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -2.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12309866Pirnat Živanović NikitaPMB200828.89
22868828Benedičič SofijaŠL200929.34
39410095Loboda LaraDOM200831.58
433710590Prača SašaTRK200832.63
51710794Dolinar AjdaADOL200833.06
620710218Vidic IvaOL200936.13
448236Snedic DaneaAKK2008DNS

po skupinah (6. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11118619Jankovič NejaKLC200930.77
23710630Jerala NaraAKK200831.14
32297351Pipan ZaraPMB200831.50
42936704Kunc UrškaŠL200831.51
51810793Dolinar KajaADOL200933.73
633910564Rus ZarjaTRK201133.96
720210108Požgaj MarušaOL200934.33

po skupinah (7. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
123110543Selič ZaraPMB200828.68
21518416Žiberna AlinaKRO200830.53
3539642Slivnik PiaAKR200832.19
41457975Povšič LaraKRO200932.37
51974861Grošelj ZarjaOL200932.77
63298372Gabrovšek LenkaTRK200932.93
71910656Kreft KimADOL200933.17
8846401Kavs PiaBOV200934.45

po skupinah (8. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -2.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13546762Urbančič MašaŽALEC200829.15
2697154Kramaršek NeliATDS201030.27
32439078Nonkovič VitaPOM200830.42
4856400Mlekuž Kamarić NikiBOV200830.57
53059062Kovačec GajaŠTA200830.72
63309827Gunde EmaTRK200930.75
3408892Sefić LanaTRK2008DNS
1367005Kaučič Žuvela AjdaKRO2008DNS

po skupinah (9. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12535603Sovdat GajaPSČ200828.59
23466186Arčan Magajne PinaŽALEC200828.95
33349033Malovrh GajaTRK200929.61
42499891Wolf PiaPOM200929.68
52389263Gomboc LaraPOM200829.71
63099666Vrhovšek TaraŠTA200829.91
72887304Gruden NajaŠL200830.02
82208616Vereš ZarjaPAKG200930.58

po skupinah (10. skupina) - 200 m, pionirke U14, veter: -3.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11179226Marčelja MancaKOČ200826.89
21678398Podgoršek AjdaMED200827.42
3418867Plut JulijaAKK200827.72
41956085Dornik Ana NatalieOL200828.06
52286355Ogrinc LanaPMB200828.66
62709094Pfeifer ŽivaSEŽAN200928.96
7385983Lekić StellaAKK200929.38
8529373Robič MašaAKR200829.83