Rezultati

mlajši mladinci
Kopje-700 g
mlajše mladinke
Kopje-500 g
pionirji U16
100 m
300 m
600 m
pionirke U16
100 m
300 m
600 m
pionirji U14
60 m
200 m
pionirke U14
60 m
200 m
pionirji U12
60 m
pionirke U12
60 m
Rezultati

27. Atletski miting Kranj 2021 - Memorial Vučko

Kranj, 5.6.2021

SKUPNO - 200 m, pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12969035Černec VidŠTA200825.09
23167177Križaj DemianTRK200826.10
33428203Marinčič Zalar SvitVRH200927.03
4207160Dolinar JakaAKK200927.06
5455348Bizjak MarkAKR200927.08
62978357Godič RokoŠTA200827.27
71549852Delak SvitMASS201028.06
81909298Schollmayer IvanOL200928.11
93124551Jeras JakaTRK200828.44
1010710790Goričanac MatijaKLC200928.69
11497597Štefelin JakaAKR200929.34
12259085Marinšek MaksAKK200929.62
132588701Tomše MihaRUD200929.63
1426610767Vrabec MarcelSEŽAN201029.70
15238800Kralj JureAKK200929.82
16268569Oman AndrejAKK200929.96
171310763Grbec LukaADOL201030.99
1826310755Marinac MaticSEŽAN201031.02
192986742Miličević NikoŠTA200831.19
201309705Torkar LukaKRO200931.56
212089080Graber NikoPAKG200931.58
222837683Štefelin EnejŠL200931.60
231295760Švabič Ilja TiborKRO200831.90
242789270Mežnarc JernejSLG200832.65
2512210652Dušič AlKRO200932.99
2631410575Kosmač JakobTRK200935.45
2726710769Žičkar Ravbar ČrtSEŽAN201035.82
2812010538Ciglenečki JanžKRO200935.95
293107384Cimperman MartinTRK200936.35
3026210768Ebling DanSEŽAN200938.54
724405Per EnejBKR2008DNS
2645196Marušič IzakSEŽAN2009DNS
2999036Planinšek MattiaŠTA2009DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12978357Godič RokoŠTA200827.27
210710790Goričanac MatijaKLC200928.69
31310763Grbec LukaADOL201030.99
42089080Graber NikoPAKG200931.58
52837683Štefelin EnejŠL200931.60
612210652Dušič AlKRO200932.99
2645196Marušič IzakSEŽAN2009DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -3.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1207160Dolinar JakaAKK200927.06
22588701Tomše MihaRUD200929.63
326310755Marinac MaticSEŽAN201031.02
42986742Miličević NikoŠTA200831.19
51309705Torkar LukaKRO200931.56
63107384Cimperman MartinTRK200936.35

po skupinah (3. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -2.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
126610767Vrabec MarcelSEŽAN201029.70
2268569Oman AndrejAKK200929.96
331410575Kosmač JakobTRK200935.45
426710769Žičkar Ravbar ČrtSEŽAN201035.82
512010538Ciglenečki JanžKRO200935.95
2999036Planinšek MattiaŠTA2009DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1497597Štefelin JakaAKR200929.34
2238800Kralj JureAKK200929.82
31295760Švabič Ilja TiborKRO200831.90
42789270Mežnarc JernejSLG200832.65
526210768Ebling DanSEŽAN200938.54
724405Per EnejBKR2008DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12969035Černec VidŠTA200825.09
23167177Križaj DemianTRK200826.10
33428203Marinčič Zalar SvitVRH200927.03
4455348Bizjak MarkAKR200927.08
51549852Delak SvitMASS201028.06
61909298Schollmayer IvanOL200928.11
73124551Jeras JakaTRK200828.44
8259085Marinšek MaksAKK200929.62