Rezultati

mlajši mladinci
Kopje-700 g
mlajše mladinke
Kopje-500 g
pionirji U16
100 m
300 m
600 m
pionirke U16
100 m
300 m
600 m
pionirji U14
60 m
200 m
pionirke U14
60 m
200 m
pionirji U12
60 m
pionirke U12
60 m
Rezultati

27. Atletski miting Kranj 2021 - Memorial Vučko

Kranj, 5.6.2021

SKUPNO - 60 m, pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12969035Černec VidŠTA20087.81
23167177Križaj DemianTRK20088.11
3207160Dolinar JakaAKK20098.22
4724405Per EnejBKR20088.40
52797629Plevnik MatijaSLG20088.45
62978357Godič RokoŠTA20088.53
73111078Girandon MatjažTRK20088.62
8238800Kralj JureAKK20098.77
93124551Jeras JakaTRK20088.88
102814684Štruc TomiSLG20088.89
11268569Oman AndrejAKK20098.93
12768825Pogačar JakobBLED20098.99
13497597Štefelin JakaAKR20099.06
14259085Marinšek MaksAKK20099.10
151309705Torkar LukaKRO20099.27
162986742Miličević NikoŠTA20089.27
1712610043Kukavica BenjaminKRO20099.29
182089080Graber NikoPAKG20099.30
192348462Bačič MajPOM20099.55
201295760Švabič Ilja TiborKRO20089.67
2117110739Kuhar AnžeMENGE20099.81
2212010538Ciglenečki JanžKRO200910.50
233018358Potočnik TomažŠTA200810.51
2431410575Kosmač JakobTRK200910.55
253107384Cimperman MartinTRK200910.63
2626710769Žičkar Ravbar ČrtSEŽAN201010.74
2726210768Ebling DanSEŽAN200910.87
1899293Palek NinoOL2008DNS
1859660Krauthaker FilipOL2008DNS
2645196Marušič IzakSEŽAN2009DNS
1869671Menard VidOL2009DNS
2999036Planinšek MattiaŠTA2009DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1768825Pogačar JakobBLED20098.99
21309705Torkar LukaKRO20099.27
317110739Kuhar AnžeMENGE20099.81
431410575Kosmač JakobTRK200910.55
526710769Žičkar Ravbar ČrtSEŽAN201010.74
626210768Ebling DanSEŽAN200910.87
1869671Menard VidOL2009DNS
1859660Krauthaker FilipOL2008DNS

po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1724405Per EnejBKR20088.40
22797629Plevnik MatijaSLG20088.45
31295760Švabič Ilja TiborKRO20089.67
412010538Ciglenečki JanžKRO200910.50
53018358Potočnik TomažŠTA200810.51
63107384Cimperman MartinTRK200910.63
2645196Marušič IzakSEŽAN2009DNS
2999036Planinšek MattiaŠTA2009DNS

po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13111078Girandon MatjažTRK20088.62
22814684Štruc TomiSLG20088.89
3268569Oman AndrejAKK20098.93
42986742Miličević NikoŠTA20089.27
512610043Kukavica BenjaminKRO20099.29
62089080Graber NikoPAKG20099.30
72348462Bačič MajPOM20099.55
1899293Palek NinoOL2008DNS

po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12969035Černec VidŠTA20087.81
23167177Križaj DemianTRK20088.11
3207160Dolinar JakaAKK20098.22
42978357Godič RokoŠTA20088.53
5238800Kralj JureAKK20098.77
63124551Jeras JakaTRK20088.88
7497597Štefelin JakaAKR20099.06
8259085Marinšek MaksAKK20099.10