Rezultati

Rezultati

21. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva in memorial Marjana Štimca v suvanju krogle

Slovenska Bistrica, 29.5.2021

SKUPNO - 300 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
127816835Zupin AgataVEL199837.140,206
227013137Horvat AnitaVEL199637.680,286
323614585Pogorevc MajaSLG199638.180,390
4720Židov TajanaCRO199739.660,277
51046494Bezgovšek LaraKLC200340.380,243
62344220Korošec GajaSLG200540.670,574
7175144Sadek VeronikaMASS200340.850,245
81987449Frangež MajaPMB200541.800,229
9660Larva MirnaCRO199642.090,389
101263081Gimpelj AnaKRKA200242.220,293
111665928Eržen IzabelaMASS200342.300,186
121281641Korasa NikaKRKA200342.530,293
131858287Posel Tia EdvardaOL200543.030,354
141168076Suhovršnik KarinKLC200443.430,404
151713730Mljač BrinaMASS199343.560,159
16209598Jereb EmaASB200243.720,291
172075320Turčin IvaPMB200543.740,265
181383186Frančeškin KlaraKRO200143.84
191254129Butala NinaKRKA200443.930,192
202113Pavlinjek NatalijaPOM199844.120,208
212337418Frajdl NejaSLG200444.770,590
221864920Vučko TajaOL200545.130,625
2327416728Podkrižnik TjašaVEL200145.940,170
242357401Mori TjašaSLG200445.970,337
202577Kralj NikaPMB2003DNS
2691771Cesar MancaVEL2004DNS
390Zechner LauraAUT2000DNS
1177301Šegota AnaKLC2002DNS
277688Trupej AljaVEL2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11046494Bezgovšek LaraKLC200340.380,243
21254129Butala NinaKRKA200443.930,192
32337418Frajdl NejaSLG200444.770,590
42357401Mori TjašaSLG200445.970,337
2691771Cesar MancaVEL2004DNS

po skupinah (2. skupina) - 300 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11263081Gimpelj AnaKRKA200242.220,293
21281641Korasa NikaKRKA200342.530,293
3209598Jereb EmaASB200243.720,291
41383186Frančeškin KlaraKRO200143.84
51864920Vučko TajaOL200545.130,625
627416728Podkrižnik TjašaVEL200145.940,170

po skupinah (3. skupina) - 300 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11858287Posel Tia EdvardaOL200543.030,354
21168076Suhovršnik KarinKLC200443.430,404
31713730Mljač BrinaMASS199343.560,159
42075320Turčin IvaPMB200543.740,265
52113Pavlinjek NatalijaPOM199844.120,208
202577Kralj NikaPMB2003DNS

po skupinah (4. skupina) - 300 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1720Židov TajanaCRO199739.660,277
21987449Frangež MajaPMB200541.800,229
3660Larva MirnaCRO199642.090,389
41665928Eržen IzabelaMASS200342.300,186
1177301Šegota AnaKLC2002DNS
277688Trupej AljaVEL2003DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
127816835Zupin AgataVEL199837.140,206
227013137Horvat AnitaVEL199637.680,286
323614585Pogorevc MajaSLG199638.180,390
42344220Korošec GajaSLG200540.670,574
5175144Sadek VeronikaMASS200340.850,245
390Zechner LauraAUT2000DNS