Rezultati

Rezultati

21. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva in memorial Marjana Štimca v suvanju krogle

Slovenska Bistrica, 29.5.2021

SKUPNO - 300 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115710594Mesec Košir LovroMASS199933.370,187
22420Kijanović BoškoSRB200033.540,165
3590Ružić MateoCRO199433.670,156
41504118Grkman JureMASS199933.680,198
52607161Ferlan RokTRK199733.770,220
614916472Grahovac GregorMASS200033.790,177
71234957Šuštaršič MatevžKRKA200134.350,164
82430Mandić MihajloSRB200034.640,153
91513400Jeras JernejMASS199134.810,183
10958422Gnidica UrbanKLC200335.230,230
11210847Janža MajPOM200335.240,203
1226514529Enci TadejVEL199435.350,245
131808976Erjavec MatejNAV200435.670,191
1426212920Škafar AmbrožTRK200036.150,196
151204652Kebelj RokKRKA200036.160,342
161586340Praprotnik JakobMASS200436.380,589
1715214868Knap KrištofMASS199136.480,232
1818810313Dajčman NickPMB200336.530,232
19751453Povše NejcDOM200136.620,269
20136939Lorenci LeonASB200236.680,225
212292491Prošt UrbanSLG200436.940,237
221923605Omulec MaticPMB199337.130,209
2319116204Kolman AlenPMB199537.220,244
24118481Dovnik DamjanASB200437.440,196
25938948Korošec ŽigaKAŠ200437.770,205
261007901Krivec MatejKLC200338.280,223
272317283Škrabec NejcSLG200438.530,305
281486813Eržen BoštjanMASS196540.380,290
976770Janežič Ivan JanezKLC2003DNS
1941327Poropat Žan AljažPMB2003DNS
520Ivašković ZvonimirCRO1994DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
126212920Škafar AmbrožTRK200036.150,196
215214868Knap KrištofMASS199136.480,232
318810313Dajčman NickPMB200336.530,232

po skupinah (2. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11923605Omulec MaticPMB199337.130,209
219116204Kolman AlenPMB199537.220,244
31007901Krivec MatejKLC200338.280,223
42317283Škrabec NejcSLG200438.530,305

po skupinah (3. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11808976Erjavec MatejNAV200435.670,191
21204652Kebelj RokKRKA200036.160,342
3136939Lorenci LeonASB200236.680,225
4118481Dovnik DamjanASB200437.440,196
5938948Korošec ŽigaKAŠ200437.770,205
976770Janežič Ivan JanezKLC2003DNS

po skupinah (4. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1958422Gnidica UrbanKLC200335.230,230
21586340Praprotnik JakobMASS200436.380,589
3751453Povše NejcDOM200136.620,269
42292491Prošt UrbanSLG200436.940,237
51486813Eržen BoštjanMASS196540.380,290
1941327Poropat Žan AljažPMB2003DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11234957Šuštaršič MatevžKRKA200134.350,164
22430Mandić MihajloSRB200034.640,153
31513400Jeras JernejMASS199134.810,183
4210847Janža MajPOM200335.240,203
526514529Enci TadejVEL199435.350,245
520Ivašković ZvonimirCRO1994DNS

po skupinah (6. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115710594Mesec Košir LovroMASS199933.370,187
22420Kijanović BoškoSRB200033.540,165
3590Ružić MateoCRO199433.670,156
41504118Grkman JureMASS199933.680,198
52607161Ferlan RokTRK199733.770,220
614916472Grahovac GregorMASS200033.790,177