Rezultati

Rezultati

21. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva in memorial Marjana Štimca v suvanju krogle

Slovenska Bistrica, 29.5.2021

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: +1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11702115Mihalinec Zidar MajaMASS198911.720,166
2700Risek MargaretaCRO199412.040,235
3390Zechner LauraAUT200012.060,140
41643803Debevec KajaMASS199612.210,294
591166Potnik LucijaAKRAD200512.240,183
613014506Potočar TjašaKRKA199712.250,166

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11838914Bosnić NeiraOL200012.500,245
22017363Kaučič AjdaPMB200312.510,181
32344220Korošec GajaSLG200512.630,163
4925410Topler DenisaKAK200312.740,546
527116953Jenko NikaVEL200212.770,210
611313260Pintar NušaKLC199712.820,176

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11702115Mihalinec Zidar MajaMASS1989q12.000,170
21643803Debevec KajaMASS1996q12.190,126
3390Zechner LauraAUT2000q12.270,154
4700Risek MargaretaCRO1994q12.340,205
591166Potnik LucijaAKRAD2005q12.430,226
613014506Potočar TjašaKRKA1997q12.440,152
727116953Jenko NikaVEL2002q12.600,135
81838914Bosnić NeiraOL2000q12.630,167
92017363Kaučič AjdaPMB2003q12.640,203
10925410Topler DenisaKAK2003q12.660,455
112344220Korošec GajaSLG2005q12.780,163
1211313260Pintar NušaKLC1997q12.900,145
131681766Gregorec AnjaMASS199912.940,168
1423915959Verhovnik LanaSLG200113.070,158
151107900Krivec LaraKLC200313.09
1691856Navodnik Izabella HajdiKAK200313.150,166
171281641Korasa NikaKRKA200313.160,319
182113Pavlinjek NatalijaPOM199813.350,202
191254129Butala NinaKRKA200413.440,215
201858287Posel Tia EdvardaOL200513.500,247
212375292Samec TjašaSLG200513.540,349
222357401Mori TjašaSLG200413.770,162
231864920Vučko TajaOL200513.780,348
241427875Horvat AdrijanaLDA200514.08
23614585Pogorevc MajaSLG1996DNF0,268
1637836Ćirić MajaMASS1989DNS
1244068Blažič AnaKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1390Zechner LauraAUT2000q12.270,154
21838914Bosnić NeiraOL2000q12.630,167
311313260Pintar NušaKLC1997q12.900,145
42357401Mori TjašaSLG200413.770,162
1244068Blažič AnaKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1700Risek MargaretaCRO1994q12.340,205
2925410Topler DenisaKAK2003q12.660,455
31681766Gregorec AnjaMASS199912.940,168
41254129Butala NinaKRKA200413.440,215
51864920Vučko TajaOL200513.780,348
23614585Pogorevc MajaSLG1996DNF0,268

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, članice, veter: -0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
113014506Potočar TjašaKRKA1997q12.440,152
22344220Korošec GajaSLG2005q12.780,163
32113Pavlinjek NatalijaPOM199813.350,202
41858287Posel Tia EdvardaOL200513.500,247
1637836Ćirić MajaMASS1989DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, članice, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11643803Debevec KajaMASS1996q12.190,126
22017363Kaučič AjdaPMB2003q12.640,203
323915959Verhovnik LanaSLG200113.070,158
41107900Krivec LaraKLC200313.09
591856Navodnik Izabella HajdiKAK200313.150,166
61427875Horvat AdrijanaLDA200514.08

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, članice, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11702115Mihalinec Zidar MajaMASS1989q12.000,170
291166Potnik LucijaAKRAD2005q12.430,226
327116953Jenko NikaVEL2002q12.600,135
41281641Korasa NikaKRKA200313.160,319
52375292Samec TjašaSLG200513.540,349