Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in starejše mladinke

Ljubljana, 22.5.2021

SKUPNO - 400 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
13452376Klojčnik PetjaŠTA200456.930,25112,0
22927363Kaučič AjdaPMB200357.040,22211,0
33606776Rus AnaTRK200357.260,23410,0
43831089Marovt HanaVEL200458.490,2009,0
53314220Korošec GajaSLG200558.540,3848,0
63132624Dobovšek NikaSEV200358.570,4637,0
71102870Jost HanaKLC200458.820,3396,0
827816485Pirnat Kopač MiaOL200359.150,2485,0
91955443Černelč UršulaKRO200559.590,3994,0
10794313Rodman EmaGO200459.590,2703,0
11607557Šter NikaDOM200459.630,2132,0
1230528Knez MajaRAD20041:00.240,1971,0
13785829Murovec NinaGO20051:00.850,2200
142798287Posel Tia EdvardaOL20051:01.110,6220
151944212Cerlini BrinaKRO20041:01.450,2640
16390688Trupej AljaVEL20031:01.530,5970
171178076Suhovršnik KarinKLC20041:01.750,3600
182506091Gajič EvaMASS20051:01.880,2290
192706257Strojin AnaMED20031:02.190,1950
20346598Lobenwein VanesaŠTA20031:02.390,3970
211138979Platovnjak AjdaKLC20051:02.870,2260
223277418Frajdl NejaSLG20041:03.220,3770
233788519Hojan EmaVEL20041:03.230,2730
243027241Kramberger PiaPT20031:03.920,2760
252803861Vučko KlaraOL20021:04.260,3730
26328354Gashi AltinaAKŠ20051:05.330
27277883Rotar KarinAKR20051:06.090
282539040*Janežič ElaMASS20071:03.200,2130
3304142Kelaidis MelinaSLG2004DNS0
2697654Rokavec AnaMED2005DNS0

po skupinah (1. skupina) - 400 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
12706257Strojin AnaMED20031:02.190,1950
2346598Lobenwein VanesaŠTA20031:02.390,3970
33027241Kramberger PiaPT20031:03.920,2760
42803861Vučko KlaraOL20021:04.260,3730
52539040*Janežič ElaMASS20071:03.200,2130
2697654Rokavec AnaMED2005DNS0

po skupinah (2. skupina) - 400 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11955443Černelč UršulaKRO200559.590,3994,0
2794313Rodman EmaGO200459.590,2703,0
3785829Murovec NinaGO20051:00.850,2200
41138979Platovnjak AjdaKLC20051:02.870,2260
53277418Frajdl NejaSLG20041:03.220,3770
6328354Gashi AltinaAKŠ20051:05.330
7277883Rotar KarinAKR20051:06.090
3304142Kelaidis MelinaSLG2004DNS0

po skupinah (3. skupina) - 400 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
13132624Dobovšek NikaSEV200358.570,4637,0
2607557Šter NikaDOM200459.630,2132,0
330528Knez MajaRAD20041:00.240,1971,0
42798287Posel Tia EdvardaOL20051:01.110,6220
51944212Cerlini BrinaKRO20041:01.450,2640
61178076Suhovršnik KarinKLC20041:01.750,3600
72506091Gajič EvaMASS20051:01.880,2290
83788519Hojan EmaVEL20041:03.230,2730

po skupinah (4. skupina) - 400 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
13452376Klojčnik PetjaŠTA200456.930,25112,0
22927363Kaučič AjdaPMB200357.040,22211,0
33606776Rus AnaTRK200357.260,23410,0
43831089Marovt HanaVEL200458.490,2009,0
53314220Korošec GajaSLG200558.540,3848,0
61102870Jost HanaKLC200458.820,3396,0
727816485Pirnat Kopač MiaOL200359.150,2485,0
8390688Trupej AljaVEL20031:01.530,5970