Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije Atletskega pokala Slovenije za člane in članice

Ptuj, 15.5.2021

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11956776Rus AnaTRK200324.860,143
21712719Trajkovič GalaASB199824.980,148
31507363Kaučič AjdaPMB200325.300,224
41832508Zbičajnik KarolinaŠTA200525.510,146
51285928Eržen IzabelaMASS200325.600,206
61279990Emini MilicaMASS199925.640,151
78714506Potočar TjašaKRKA199725.800,191
86215998Skok LanaKLC199925.860,214
98216525Keber TaraKRKA200125.910,150
105913260Pintar NušaKLC199725.920,159
1175254Breznik NinaAKR200326.710,549
121563Pavlinjek NatalijaPOM199826.810,173
13217893Germek AvaBRE200526.830,270
141945686Maradin TjašaTRK200326.840,223
151145683Logar ŠpelaKRO200326.840,147
16428404Murn ŽivaGO200526.870,187
17587900Krivec LaraKLC200326.930,171
18784129Butala NinaKRKA200427.200,201
19407944Gadnik TinaGO200327.290,152
20638076Suhovršnik KarinKLC200427.300,539
21221688Trupej AljaVEL200327.440,202
221494206Gajer ZojaPMB200528.050,265
23886799Saje NinaKRKA200428.180,211
24814776Grobler TinkaraKRKA200528.680,344
251637241Kramberger PiaPT200328.720,289
26397945Gadnik AnaGO200328.770,247
2780148Fabjan PatriciaKRKA200228.860,195
28154846Janža ZalaPOM200128.920,215
1934557Likar Nina AnaTRK2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice, veter: +1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1587900Krivec LaraKLC200326.930,171
21494206Gajer ZojaPMB200528.050,265
31637241Kramberger PiaPT200328.720,289
4397945Gadnik AnaGO200328.770,247
580148Fabjan PatriciaKRKA200228.860,195

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice, veter: +1.2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11563Pavlinjek NatalijaPOM199826.810,173
2784129Butala NinaKRKA200427.200,201
3407944Gadnik TinaGO200327.290,152
4886799Saje NinaKRKA200428.180,211
5814776Grobler TinkaraKRKA200528.680,344
6154846Janža ZalaPOM200128.920,215

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice, veter: +1.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
175254Breznik NinaAKR200326.710,549
2217893Germek AvaBRE200526.830,270
31945686Maradin TjašaTRK200326.840,223
41145683Logar ŠpelaKRO200326.840,147
5428404Murn ŽivaGO200526.870,187
6638076Suhovršnik KarinKLC200427.300,539

po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11285928Eržen IzabelaMASS200325.600,206
21279990Emini MilicaMASS199925.640,151
38216525Keber TaraKRKA200125.910,150
45913260Pintar NušaKLC199725.920,159
5221688Trupej AljaVEL200327.440,202
1934557Likar Nina AnaTRK2004DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11956776Rus AnaTRK200324.860,143
21712719Trajkovič GalaASB199824.980,148
31507363Kaučič AjdaPMB200325.300,224
41832508Zbičajnik KarolinaŠTA200525.510,146
58714506Potočar TjašaKRKA199725.800,191
66215998Skok LanaKLC199925.860,214