Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije Atletskega pokala Slovenije za člane in članice

Ptuj, 15.5.2021

SKUPNO - 200 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112416298Kočevar NickMASS200020.730,142
2764957Šuštaršič MatevžKRKA200121.160,137
3157694Skočir AndrejPSČ200321.320,207
420316065Ovniček TilenVEL199821.600,153
51227066Gumilar JernejMASS200322.050,180
6699352Krauthaker GalKRKA199922.230,224
77114514Moretti AhacKRKA199522.420,191
81233400Jeras JernejMASS199122.460,162
920514518Subašič AlenVEL199922.470,197
10961825Arnuš MatjažKRO200222.520,186
11478422Gnidica UrbanKLC200322.550,257
12725441Novak TilenKRKA200222.650,182
131747915Beber JurijŠTA200422.660,184
14156939Lorenci LeonASB200223.380,277
15507901Krivec MatejKLC200323.840,180
16514432Oparenović BlažKLC200223.880,177
1717815695Vidovič ValentinŠTA200324.010,229
181001973Kitanovski AlexKRO200424.060,162
1919810383Hudournik RokVEL200424.380,196
202048460Pusovnik BlažVEL200424.520,221
21706646Kunstek ErikKRKA200125.080,197
1594410Smiljan AlenPT2002DQ0,236
976941Bartol ErazemKRO2003DNS
1214118Grkman JureMASS1999DNS
454174Benko ŽigaKLC1998DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, člani, veter: +3.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
120514518Subašič AlenVEL199922.470,197
21001973Kitanovski AlexKRO200424.060,162
32048460Pusovnik BlažVEL200424.520,221

po skupinah (2. skupina) - 200 m, člani, veter: +2.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1725441Novak TilenKRKA200222.650,182
2507901Krivec MatejKLC200323.840,180
3514432Oparenović BlažKLC200223.880,177
419810383Hudournik RokVEL200424.380,196

po skupinah (3. skupina) - 200 m, člani, veter: +1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1478422Gnidica UrbanKLC200322.550,257
2156939Lorenci LeonASB200223.380,277
317815695Vidovič ValentinŠTA200324.010,229
4706646Kunstek ErikKRKA200125.080,197
1594410Smiljan AlenPT2002DQ0,236
976941Bartol ErazemKRO2003DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, člani, veter: +1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11227066Gumilar JernejMASS200322.050,180
2699352Krauthaker GalKRKA199922.230,224
37114514Moretti AhacKRKA199522.420,191
41233400Jeras JernejMASS199122.460,162
5961825Arnuš MatjažKRO200222.520,186
61747915Beber JurijŠTA200422.660,184

po skupinah (5. skupina) - 200 m, člani, veter: +2.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112416298Kočevar NickMASS200020.730,142
2764957Šuštaršič MatevžKRKA200121.160,137
3157694Skočir AndrejPSČ200321.320,207
420316065Ovniček TilenVEL199821.600,153
1214118Grkman JureMASS1999DNS
454174Benko ŽigaKLC1998DNS