Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Novo mesto, 13.2.2021

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11617836Ćirić MajaMASS198924.580,169
223214585Pogorevc MajaSLG199624.750,213
32512719Trajkovič GalaASB199825.530,146
410914506Potočar TjašaKRKA199725.640,173
52606776Rus AnaTRK200325.870,141
67713260Pintar NušaKLC199725.950,175
72314220Korošec GajaSLG200526.050,149
824549Andolšek LanaAKK200526.120,151
92077363Kaučič AjdaPMB200326.130,160
101596828Belič Sara MiaMASS200426.180,166
111655928Eržen IzabelaMASS200326.350,173
12507644Benedetič VitaGO200426.440,199
131891Artič NivesAKŠ200026.640,108
141021641Korasa NikaKRKA200326.710,214
152751089Marovt HanaVEL200426.790,201
16347557Šter NikaDOM200426.850,165
171013081Gimpelj AnaKRKA200226.990,225
1844554Sabothy Polenec KatarinaAKK200527.010,144
191978287Posel Tia EdvardaOL200527.370,277
20518404Murn ŽivaGO200527.550,173
21280688Trupej AljaVEL200327.820,241
221686091Gajič EvaMASS200528.010,207
7815998Skok LanaKLC1999DQ0,195
2354216Vovk VitaSLG2002DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12314220Korošec GajaSLG200526.050,149
21655928Eržen IzabelaMASS200326.350,173
3518404Murn ŽivaGO200527.550,173
41686091Gajič EvaMASS200528.010,207

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110914506Potočar TjašaKRKA199725.640,173
27713260Pintar NušaKLC199725.950,175
3347557Šter NikaDOM200426.850,165
41978287Posel Tia EdvardaOL200527.370,277

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK200526.120,151
22751089Marovt HanaVEL200426.790,201
31013081Gimpelj AnaKRKA200226.990,225
4280688Trupej AljaVEL200327.820,241

po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12512719Trajkovič GalaASB199825.530,146
22077363Kaučič AjdaPMB200326.130,160
31891Artič NivesAKŠ200026.640,108
41021641Korasa NikaKRKA200326.710,214

po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12606776Rus AnaTRK200325.870,141
21596828Belič Sara MiaMASS200426.180,166
3507644Benedetič VitaGO200426.440,199
7815998Skok LanaKLC1999DQ0,195

po skupinah (6. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11617836Ćirić MajaMASS198924.580,169
223214585Pogorevc MajaSLG199624.750,213
344554Sabothy Polenec KatarinaAKK200527.010,144
2354216Vovk VitaSLG2002DNS