Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Novo mesto, 13.2.2021

FINALE SKUPNO - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11742115Mihalinec Zidar MajaMASS19897.320,136
210914506Potočar TjašaKRKA19977.650,142
31623803Debevec KajaMASS19967.670,148
413015065Obal IzaKRO20007.720,141
52512719Trajkovič GalaASB19987.760,129
61938914*Bosnić NeiraOL20007.840,165
724549Andolšek LanaAKK20057.850,135
82387826Šinkec NikaŠEN20057.86

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11742115Mihalinec Zidar MajaMASS1989Q7.340,111
21623803Debevec KajaMASS1996Q7.710,137
310914506Potočar TjašaKRKA1997Q7.720,148
413015065Obal IzaKRO2000q7.780,144
52512719Trajkovič GalaASB1998q7.810,158
624549Andolšek LanaAKK2005Q7.840,162
71938914*Bosnić NeiraOL2000q7.870,175
82387826Šinkec NikaŠEN2005q7.880,147
9315531Močan IvaBRE20027.910,186
102606776Rus AnaTRK20037.930,134
111596828Belič Sara MiaMASS20047.980,164
121891Artič NivesAKŠ20007.990,149
1316917120Hriberšek LeaMASS20017.990,146
147713260Pintar NušaKLC19978.010,121
152314220Korošec GajaSLG20058.030,162
162304647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.050,123
1727416953Jenko NikaVEL20028.070,168
181055008Murn EvaKRKA20028.140,129
1944554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.150,164
202317279Dvoršak MašaASB20018.200,147
21347557Šter NikaDOM20048.210,179
221716885Kernel DašaMASS20068.230,158
232088466Krajnc DanajaPMB20038.320,164
24179532Perpar MajaMASS20058.340,222
25249598Jereb EmaASB20028.360,186

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11623803Debevec KajaMASS1996Q7.710,137
213015065Obal IzaKRO2000q7.780,144
31891Artič NivesAKŠ20007.990,149
427416953Jenko NikaVEL20028.070,168
544554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.150,164
62317279Dvoršak MašaASB20018.200,147

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK2005Q7.840,162
2315531Močan IvaBRE20027.910,186
32606776Rus AnaTRK20037.930,134
41596828Belič Sara MiaMASS20047.980,164
51055008Murn EvaKRKA20028.140,129
6347557Šter NikaDOM20048.210,179

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110914506Potočar TjašaKRKA1997Q7.720,148
22512719Trajkovič GalaASB1998q7.810,158
316917120Hriberšek LeaMASS20017.990,146
42304647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.050,123
51716885Kernel DašaMASS20068.230,158
62088466Krajnc DanajaPMB20038.320,164

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11742115Mihalinec Zidar MajaMASS1989Q7.340,111
21938914*Bosnić NeiraOL2000q7.870,175
32387826Šinkec NikaŠEN2005q7.880,147
47713260Pintar NušaKLC19978.010,121
52314220Korošec GajaSLG20058.030,162
6179532Perpar MajaMASS20058.340,222
7249598Jereb EmaASB20028.360,186