Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Novo mesto, 13.2.2021

FINALE SKUPNO - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19616065Ovniček TilenKRKA19986.820,136
2594174Benko ŽigaKLC19986.97
3436752Kocina RokGO20016.990,190
414216298Kočevar NickMASS20007.000,145
51417066Gumilar JernejMASS20037.040,154
6994957Šuštaršič MatevžKRKA20017.080,146
725417275Skalar JanTRK20007.100,159
89314514Moretti AhacKRKA19957.120,500

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19616065Ovniček TilenKRKA1998Q6.760,130
214216298Kočevar NickMASS2000Q6.840,161
3594174Benko ŽigaKLC1998Q7.000,152
4436752Kocina RokGO2001Q7.020,219
5994957Šuštaršič MatevžKRKA2001q7.030,152
61417066Gumilar JernejMASS2003q7.050,161
725417275Skalar JanTRK2000q7.070,175
89314514Moretti AhacKRKA1995q7.080,118
9833275Brulc BlažKRKA19927.090,168
104416613Leban EnejGO19967.090,175
11455227Leban ŽigaGO19997.110,180
121191475Lindič MitjaKRO19937.230,133
13919352Krauthaker GalKRKA19997.250,186
14188226Janhuba Zdravković MatijaOL19997.280,172
15139937Duhovnik JanMASS20037.290,168
1615216612Ulčar TilenMASS20027.300,169
1626814518Subašič AlenVEL19997.300,150
182397915Beber JurijŠTA20047.330,144
192066773Zupanič VitoPMB20027.330,161
2052684Kozel Tomše NikAKR20057.390,171
214716256Murovec AljažGO19987.410,176
2215417125Velkavrh ValMASS20067.460,207
23222826Modrijančič KlemenASB20057.500,147
24178838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.580,131
1893824Kumar GalOL1999DQ0,184

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1594174Benko ŽigaKLC1998Q7.000,152
21417066Gumilar JernejMASS2003q7.050,161
39314514Moretti AhacKRKA1995q7.080,118
426814518Subašič AlenVEL19997.300,150
54716256Murovec AljažGO19987.410,176
615417125Velkavrh ValMASS20067.460,207

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19616065Ovniček TilenKRKA1998Q6.760,130
2994957Šuštaršič MatevžKRKA2001q7.030,152
3455227Leban ŽigaGO19997.110,180
4139937Duhovnik JanMASS20037.290,168
52397915Beber JurijŠTA20047.330,144
652684Kozel Tomše NikAKR20057.390,171

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1436752Kocina RokGO2001Q7.020,219
225417275Skalar JanTRK2000q7.070,175
3833275Brulc BlažKRKA19927.090,168
415216612Ulčar TilenMASS20027.300,169
52066773Zupanič VitoPMB20027.330,161
6178838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.580,131
1893824Kumar GalOL1999DQ0,184

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114216298Kočevar NickMASS2000Q6.840,161
24416613Leban EnejGO19967.090,175
31191475Lindič MitjaKRO19937.230,133
4919352Krauthaker GalKRKA19997.250,186
5188226Janhuba Zdravković MatijaOL19997.280,172
6222826Modrijančič KlemenASB20057.500,147