Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 2. tekma

Novo mesto, 6.2.2021

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11124957Šuštaršič MatevžKRKA20016.990,154
21567066Gumilar JernejMASS20037.040,158
3545227Leban ŽigaGO19997.070,183
428617275Skalar JanTRK20007.080,158
5973275Brulc BlažKRKA19927.110,144
61049352Krauthaker GalKRKA19997.120,181
710614514Moretti AhacKRKA19957.140,142
714174Benko ŽigaKLC1998DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12043824Kumar GalOL19997.170,125
230114518Subašič AlenVEL19997.190,149
3203226Janhuba Zdravković MatijaOL19997.280,175
42286773Zupanič VitoPMB20027.330,180
552684Kozel Tomše NikAKR20057.370,163
62424410Smiljan AlenPT20027.390,222
72264883Rozman Marinčič RokPMB20037.400,164
8242826Modrijančič KlemenASB20057.440,148

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
116817125Velkavrh ValMASS20067.310,167
22836509Čerin OžbejTRK20037.380,134
32736812Pajek TadejŠTA20047.400,170
4556914Makarovič MatevžGO20037.460,147
5198838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.520,117
622010313Dajčman NickPMB20037.570,168
7965736Blagojević OliverKRKA20067.700,124
22415888Popovič Krajnc LukaPMB2000DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11124957Šuštaršič MatevžKRKA20016.990,156
2714174Benko ŽigaKLC19987.010,140
31567066Gumilar JernejMASS20037.040,157
428617275Skalar JanTRK20007.040,159
51049352Krauthaker GalKRKA19997.070,163
6545227Leban ŽigaGO19997.070,188
7973275Brulc BlažKRKA19927.100,140
810614514Moretti AhacKRKA19957.140,118
92043824Kumar GalOL19997.210,147
1030114518Subašič AlenVEL19997.240,162
11203226Janhuba Zdravković MatijaOL19997.320,157
122286773Zupanič VitoPMB20027.350,169
1352684Kozel Tomše NikAKR20057.350,123
142264883Rozman Marinčič RokPMB20037.380,158
152424410Smiljan AlenPT20027.380,227
16242826Modrijančič KlemenASB20057.400,161
172836509Čerin OžbejTRK20037.420,150
182736812Pajek TadejŠTA20047.470,204
1916817125Velkavrh ValMASS20067.490,199
2022415888Popovič Krajnc LukaPMB20007.500,181
21556914Makarovič MatevžGO20037.530,158
22198838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.660,163
23965736Blagojević OliverKRKA20067.700,131
2422010313Dajčman NickPMB20037.770,246
252416485Jurgec BlažPT20057.780,179
2622317357Oražem TimPMB20027.780,177
271056646Kunstek ErikKRKA20017.810,154
282764512Strašek MaksimŠTA20067.840,133
29488425Zadravec AljažDTO20067.860,149
301662254Turk JakobMASS20067.950,185
311104778Radakovič JanKRKA20068.000,153
321028912Judež JureKRKA20068.050,178
332712727Kladošek MarinŠTA20058.090,152
341522246Duhovnik MaksMASS20068.290,156
1322854Križaj LukaKRO1982DQ0,118
15716298Kočevar NickMASS2000DQ0,161
177300Drofenik Bombač MatijaAKŠ2006DNS
2069260Slijepčević SergejOL2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11049352Krauthaker GalKRKA19997.070,163
22286773Zupanič VitoPMB20027.350,169
32836509Čerin OžbejTRK20037.420,150
42416485Jurgec BlažPT20057.780,179
51104778Radakovič JanKRKA20068.000,153
62712727Kladošek MarinŠTA20058.090,152
15716298Kočevar NickMASS2000DQ0,161
177300Drofenik Bombač MatijaAKŠ2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1714174Benko ŽigaKLC19987.010,140
230114518Subašič AlenVEL19997.240,162
316817125Velkavrh ValMASS20067.490,199
422415888Popovič Krajnc LukaPMB20007.500,181
5556914Makarovič MatevžGO20037.530,158
61028912Judež JureKRKA20068.050,178
2069260Slijepčević SergejOL2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11567066Gumilar JernejMASS20037.040,157
210614514Moretti AhacKRKA19957.140,118
32264883Rozman Marinčič RokPMB20037.380,158
4198838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.660,163
51056646Kunstek ErikKRKA20017.810,154
62764512Strašek MaksimŠTA20067.840,133
7488425Zadravec AljažDTO20067.860,149

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1545227Leban ŽigaGO19997.070,188
2973275Brulc BlažKRKA19927.100,140
32043824Kumar GalOL19997.210,147
452684Kozel Tomše NikAKR20057.350,123
52736812Pajek TadejŠTA20047.470,204
622010313Dajčman NickPMB20037.770,246
71522246Duhovnik MaksMASS20068.290,156
1322854Križaj LukaKRO1982DQ0,118

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11124957Šuštaršič MatevžKRKA20016.990,156
228617275Skalar JanTRK20007.040,159
3203226Janhuba Zdravković MatijaOL19997.320,157
42424410Smiljan AlenPT20027.380,227
5242826Modrijančič KlemenASB20057.400,161
6965736Blagojević OliverKRKA20067.700,131
722317357Oražem TimPMB20027.780,177
81662254Turk JakobMASS20067.950,185