Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekma

Novo mesto, 30.1.2021

SKUPNO - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115610594Mesec Košir LovroMASS199947.050,195
27716083Vukovič JanKLC200048.840,186
37017497Guček Matic IanKLC200349.150,149
42324152Sešlar TomažSEV200349.910,113
51171825Arnuš MatjažKRO200250.480,167
615011413Končina LukaMASS199450.620,166
723514583Pogorevc JakaSLG199850.730,169
815115768Lipovec NejcMASS200251.340,152
9371453Povše NejcDOM200151.410,190
10239494Pernek Acker ReneASB200051.600,180
1127914529Enci TadejVEL199451.910,243
1226716768Marš DomenTRK199751.940,280
1327012920Škafar AmbrožTRK200052.480,164
14716770Janežič Ivan JanezKLC200352.55
1514016522Bergant SamoMASS200352.610,149
16954652Kebelj RokKRKA200052.660,172
176617463Baš SebastjanKLC200352.930,187
181973857Požgaj Svit AnžeOL200352.990,147
19216939Lorenci LeonASB200253.120,221
202372491Prošt UrbanSLG200453.530,201
212507484Kerin NilŠEN200354.420,189
22208481Dovnik DamjanASB200454.680,176
231624708Svetina Luka SvitMASS200454.770,152
241603888Potočki JakobMASS200455.000,228
252105071Ogrinc ŽanPMB200655.790,147
262609386Winkler MartinŠTA200555.810,161
271198915Kovač ČrtKRO200555.960,191
281476189Gmajnar GalMASS200656.070,200
291595632Pangeršič GregorMASS200558.260,176
302387283Škrabec NejcSLG200458.520,160
312397266Uranc NikSLG200458.760,356
2848460Pusovnik BlažVEL2004DQ
2113605Omulec MaticPMB1993DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1716770Janežič Ivan JanezKLC200352.55
21603888Potočki JakobMASS200455.000,228
2848460Pusovnik BlažVEL2004DQ

po skupinah (2. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
127012920Škafar AmbrožTRK200052.480,164
22372491Prošt UrbanSLG200453.530,201
3208481Dovnik DamjanASB200454.680,176

po skupinah (3. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114016522Bergant SamoMASS200352.610,149
2954652Kebelj RokKRKA200052.660,172
36617463Baš SebastjanKLC200352.930,187

po skupinah (4. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115115768Lipovec NejcMASS200251.340,152
2371453Povše NejcDOM200151.410,190
3216939Lorenci LeonASB200253.120,221
42387283Škrabec NejcSLG200458.520,160

po skupinah (5. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12324152Sešlar TomažSEV200349.910,113
226716768Marš DomenTRK199751.940,280
32105071Ogrinc ŽanPMB200655.790,147
42609386Winkler MartinŠTA200555.810,161

po skupinah (6. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11171825Arnuš MatjažKRO200250.480,167
215011413Končina LukaMASS199450.620,166
31476189Gmajnar GalMASS200656.070,200
41595632Pangeršič GregorMASS200558.260,176

po skupinah (7. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1239494Pernek Acker ReneASB200051.600,180
227914529Enci TadejVEL199451.910,243
31198915Kovač ČrtKRO200555.960,191
42397266Uranc NikSLG200458.760,356

po skupinah (8. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
17017497Guček Matic IanKLC200349.150,149
223514583Pogorevc JakaSLG199850.730,169
32507484Kerin NilŠEN200354.420,189
41624708Svetina Luka SvitMASS200454.770,152

po skupinah (9. skupina) - 400 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115610594Mesec Košir LovroMASS199947.050,195
27716083Vukovič JanKLC200048.840,186
31973857Požgaj Svit AnžeOL200352.990,147
2113605Omulec MaticPMB1993DNS