Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekma

Novo mesto, 30.1.2021

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
114916298Kočevar NickMASS20006.780,142
2222694Skočir AndrejPSČ20036.960,146
31024957Šuštaršič MatevžKRKA20016.990,157
428614517Subašič DinoVEL19997.000,164
5684174Benko ŽigaKLC19987.000,146
6969352Krauthaker GalKRKA19997.110,168
72267910Čurin Prapotnik AnejPT20037.220,198
1487066Gumilar JernejMASS2003DNS

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
126917275Skalar JanTRK20007.010,164
21963824Kumar GalOL19997.190,183
328514518Subašič AlenVEL19997.220,164
47789Makuc RokAKR20037.250,183
5144937Duhovnik JanMASS20037.250,181
62113605Omulec MaticPMB19937.250,150
72527915Beber JurijŠTA20047.330,151
1201475Lindič MitjaKRO1993DNS

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1954652Kebelj RokKRKA20007.250,136
21171825Arnuš MatjažKRO20027.300,173
32274410Smiljan AlenPT20027.360,178
44916256Murovec AljažGO19987.360,178
516316612Ulčar TilenMASS20027.410,180
61013663Štupar UrhKRKA19917.410,184
72646509Čerin OžbejTRK20037.420,153
82566812Pajek TadejŠTA20047.460,172

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
114916298Kočevar NickMASS20006.860,146
22267910Čurin Prapotnik AnejPT20036.930,210
3222694Skočir AndrejPSČ20036.960,128
41024957Šuštaršič MatevžKRKA20016.960,157
51487066Gumilar JernejMASS20037.030,148
6684174Benko ŽigaKLC19987.040,143
7969352Krauthaker GalKRKA19997.070,161
828614517Subašič DinoVEL19997.080,162
926917275Skalar JanTRK20007.110,167
101963824Kumar GalOL19997.160,148
1128514518Subašič AlenVEL19997.260,182
12144937Duhovnik JanMASS20037.270,173
137789Makuc RokAKR20037.270,186
141201475Lindič MitjaKRO19937.280,156
152527915Beber JurijŠTA20047.290,169
162113605Omulec MaticPMB19937.320,181
17954652Kebelj RokKRKA20007.320,151
184916256Murovec AljažGO19987.350,176
1916316612Ulčar TilenMASS20027.370,176
201013663Štupar UrhKRKA19917.390,184
212274410Smiljan AlenPT20027.420,249
211171825Arnuš MatjažKRO20027.420,151
232566812Pajek TadejŠTA20047.43
242646509Čerin OžbejTRK20037.430,177
251412709Breitenberger AronMASS20047.440,165
2621215888Popovič Krajnc LukaPMB20007.440,180
2716417125Velkavrh ValMASS20067.460,199
2828717268Šalamon TimotejVEL20017.480,200
292362350Prednik AljažSLG20047.580,143
30168838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.600,172
31724432Oparenović BlažKLC20027.680,188
3225915695Vidovič ValentinŠTA20037.680,152
33486914Makarovič MatevžGO20037.690,187
341249759Počivavšek GašperKRO20057.690,152
35157300Drofenik Bombač MatijaAKŠ20067.760,119
36905736Blagojević OliverKRKA20067.790,146
37976646Kunstek ErikKRKA20017.860,194
381004778Radakovič JanKRKA20067.910,172
391466813Eržen BoštjanMASS19658.010,233
40948912Judež JureKRKA20068.080,187
411558034Meglič DavidMASS20058.110,163
421452246Duhovnik MaksMASS20068.160,188
431989260Slijepčević SergejOL20058.260,232
23410086Oiclj FilipSLG2003DNF0,182
475227Leban ŽigaGO1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11487066Gumilar JernejMASS20037.030,148
228614517Subašič DinoVEL19997.080,162
31201475Lindič MitjaKRO19937.280,156
42274410Smiljan AlenPT20027.420,249
52566812Pajek TadejŠTA20047.43
6486914Makarovič MatevžGO20037.690,187
7976646Kunstek ErikKRKA20017.860,194

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
114916298Kočevar NickMASS20006.860,146
2222694Skočir AndrejPSČ20036.960,128
37789Makuc RokAKR20037.270,186
4954652Kebelj RokKRKA20007.320,151
51171825Arnuš MatjažKRO20027.420,151
616417125Velkavrh ValMASS20067.460,199
725915695Vidovič ValentinŠTA20037.680,152

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1684174Benko ŽigaKLC19987.040,143
21963824Kumar GalOL19997.160,148
31013663Štupar UrhKRKA19917.390,184
42646509Čerin OžbejTRK20037.430,177
5168838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.600,172
61249759Počivavšek GašperKRO20057.690,152
7905736Blagojević OliverKRKA20067.790,146
81452246Duhovnik MaksMASS20068.160,188

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
128514518Subašič AlenVEL19997.260,182
22527915Beber JurijŠTA20047.290,169
316316612Ulčar TilenMASS20027.370,176
421215888Popovič Krajnc LukaPMB20007.440,180
51004778Radakovič JanKRKA20067.910,172
61466813Eržen BoštjanMASS19658.010,233
71989260Slijepčević SergejOL20058.260,232
475227Leban ŽigaGO1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11024957Šuštaršič MatevžKRKA20016.960,157
226917275Skalar JanTRK20007.110,167
32113605Omulec MaticPMB19937.320,181
428717268Šalamon TimotejVEL20017.480,200
5724432Oparenović BlažKLC20027.680,188
6157300Drofenik Bombač MatijaAKŠ20067.760,119
71558034Meglič DavidMASS20058.110,163
23410086Oiclj FilipSLG2003DNF0,182

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12267910Čurin Prapotnik AnejPT20036.930,210
2969352Krauthaker GalKRKA19997.070,161
3144937Duhovnik JanMASS20037.270,173
44916256Murovec AljažGO19987.350,176
51412709Breitenberger AronMASS20047.440,165
62362350Prednik AljažSLG20047.580,143
7948912Judež JureKRKA20068.080,187