Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)

Ravne na Koroškem, 12.9.2020

SKUPNO - 300 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13474303Golob GalVEL200538.150
22035632Pangeršič GregorMASS200538.380
33247948Zupančič AhacŠTA200538.490
41239084Gec MatejKP200639.000
52386485Jurgec BlažORM200539.160
61956189Gmajnar GalMASS200639.530
73078870Adam NejcŠPELA200639.830
83239386Winkler MartinŠTA200540.020
92018034Meglič DavidMASS200540.160
101649759Počivavšek GašperKRO200540.190
113489607Halilović SelmanVEL200540.220
123624979Skvarča ŽanVRH200540.310
131586138Jurca TimKRO200540.330
14307300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200640.790
152958805Pfeifer ČrtSEŽAN200640.830
16819934Vuk AljažGO200541.230
171978473Jazbec JanMASS200541.380
181195405Skočir AnejKOB200641.880
193209635Nahtigal JakobŠTA200642.240
201248071Rakar JanKP200642.550
212042254Turk JakobMASS200642.860
221661085Reja Pernuš BlažKRO200543.050
233098341Sagmeister GalŠPELA200743.690
24389403Mikulič TineASB200644.530
252486484Trajbarič TvitPOM200745.310
26272745Artnak MartinAKŠ200746.240
273087885Kastaneto DomenŠPELA200647.150
281688154Rotar Paušič TinKRO200549.030
809227Costantini LanGO2005DNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12386485Jurgec BlažORM200539.160
23489607Halilović SelmanVEL200540.220
32042254Turk JakobMASS200642.860
41661085Reja Pernuš BlažKRO200543.050
809227Costantini LanGO2005DNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11649759Počivavšek GašperKRO200540.190
2819934Vuk AljažGO200541.230
31248071Rakar JanKP200642.550
4389403Mikulič TineASB200644.530
52486484Trajbarič TvitPOM200745.310
63087885Kastaneto DomenŠPELA200647.150

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13078870Adam NejcŠPELA200639.830
21978473Jazbec JanMASS200541.380
31195405Skočir AnejKOB200641.880
43098341Sagmeister GalŠPELA200743.690
5272745Artnak MartinAKŠ200746.240
61688154Rotar Paušič TinKRO200549.030

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11956189Gmajnar GalMASS200639.530
22018034Meglič DavidMASS200540.160
31586138Jurca TimKRO200540.330
4307300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200640.790
52958805Pfeifer ČrtSEŽAN200640.830
63209635Nahtigal JakobŠTA200642.240

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13474303Golob GalVEL200538.150
22035632Pangeršič GregorMASS200538.380
33247948Zupančič AhacŠTA200538.490
41239084Gec MatejKP200639.000
53239386Winkler MartinŠTA200540.020
63624979Skvarča ŽanVRH200540.310