Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke

Celje, 5.9.2020

SKUPNO - 200 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
115415645Istenič ZalaMASS200225.720,19012,0
21777363Kaučič AjdaPMB200326.050,23911,0
311816525Keber TaraKRO200126.390,17410,0
47116781Zakošek IzaKLC200326.560,1869,0
5586494Bezgovšek LaraKLC200326.590,2558,0
61496828Belič Sara MiaMASS200426.630,2037,0
7921641Korasa NikaKRKA200326.790,2136,0
86117570Jakopič TinkaraKLC200126.800,2000
91994647Hovnik Zala KatarinaSLG200227.020,1845,0
1045254Breznik NinaAKR200327.170,5814,0
112054216Vovk VitaSLG200227.180,1973,0
12269688Trupej AljaVEL200327.230,2022,0
1320415959Verhovnik LanaSLG200127.410,1671,0
14913081Gimpelj AnaKRKA200227.590,2400
15687301Šegota AnaKLC200227.650,2200
16678076Suhovršnik KarinKLC200427.780,5880
1725616654Hrovat LauraVEL200227.900,2120
18976799Saje NinaKRKA200428.270,2120
191653047Toplak TiaMASS200328.360,2370
20699936Trobina JulijaKLC200428.700,1610
21287944Gadnik TinaGO200328.740,2420
22727805Žilnik Ana MarijaKLC200429.050,1700
23277945Gadnik AnaGO200329.420,2980
754789Miklavčič NikaKP2004DNS0
2611089Marovt HanaVEL2004DNS0

po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1287944Gadnik TinaGO200328.740,2420
2727805Žilnik Ana MarijaKLC200429.050,1700
3277945Gadnik AnaGO200329.420,2980
754789Miklavčič NikaKP2004DNS0

po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
16117570Jakopič TinkaraKLC200126.800,2000
2687301Šegota AnaKLC200227.650,2200
3976799Saje NinaKRKA200428.270,2120
41653047Toplak TiaMASS200328.360,2370
5699936Trobina JulijaKLC200428.700,1610

po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11496828Belič Sara MiaMASS200426.630,2037,0
2921641Korasa NikaKRKA200326.790,2136,0
345254Breznik NinaAKR200327.170,5814,0
4269688Trupej AljaVEL200327.230,2022,0
520415959Verhovnik LanaSLG200127.410,1671,0
6913081Gimpelj AnaKRKA200227.590,2400
7678076Suhovršnik KarinKLC200427.780,5880
825616654Hrovat LauraVEL200227.900,2120

po skupinah (4. skupina) - 200 m, starejše mladinke, veter: -1.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
115415645Istenič ZalaMASS200225.720,19012,0
21777363Kaučič AjdaPMB200326.050,23911,0
311816525Keber TaraKRO200126.390,17410,0
47116781Zakošek IzaKLC200326.560,1869,0
5586494Bezgovšek LaraKLC200326.590,2558,0
61994647Hovnik Zala KatarinaSLG200227.020,1845,0
72054216Vovk VitaSLG200227.180,1973,0
2611089Marovt HanaVEL2004DNS0