Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke

Celje, 5.9.2020

SKUPNO - 200 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1884957Šuštaršič MatevžKRKA200121.800,15712,0
25017249Orož DomenKLC200122.060,17611,0
3236752Kocina RokGO200122.650,18810,0
41011825Arnuš MatjažKRO200223.290,1739,0
52236509Čerin OžbejTRK200323.360,1798,0
624917268Šalamon TimotejVEL200123.720,1967,0
71687191Grmovšek NejcNAV200223.730,1496,0
82107915Beber JurijŠTA200423.850,1585,0
91756773Zupanič VitoPMB200223.910,1824,0
101282709Breitenberger AronMASS200424.110,1803,0
1121615695Vidovič ValentinŠTA200324.130,1652,0
121678976Erjavec MatejNAV200424.230,2180
131744883Rozman Marinčič RokPMB200324.300,1721,0
14836646Kunstek ErikKRKA200124.330,1800
15374291Krošl BorKAŠ200424.420,1770
161423888Potočki JakobMASS200424.430,2130
17494432Oparenović BlažKLC200224.740,1600
1817217357Oražem TimPMB200225.570,2040
466770Janežič Ivan JanezKLC2003DNF0,1410
445179Gabrovec GašperKLC2001DNS0
25217528Turinek TomažVEL2003DNS0
744597Šenekar TadejKP2001DNS0
821749Kogovšek ČrtKRKA2004DNS0

po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11678976Erjavec MatejNAV200424.230,2180
2836646Kunstek ErikKRKA200124.330,1800
3494432Oparenović BlažKLC200224.740,1600
417217357Oražem TimPMB200225.570,2040
445179Gabrovec GašperKLC2001DNS0
744597Šenekar TadejKP2001DNS0
821749Kogovšek ČrtKRKA2004DNS0

po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
12236509Čerin OžbejTRK200323.360,1798,0
21687191Grmovšek NejcNAV200223.730,1496,0
31756773Zupanič VitoPMB200223.910,1824,0
41282709Breitenberger AronMASS200424.110,1803,0
521615695Vidovič ValentinŠTA200324.130,1652,0
61744883Rozman Marinčič RokPMB200324.300,1721,0
7374291Krošl BorKAŠ200424.420,1770
81423888Potočki JakobMASS200424.430,2130

po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1884957Šuštaršič MatevžKRKA200121.800,15712,0
25017249Orož DomenKLC200122.060,17611,0
3236752Kocina RokGO200122.650,18810,0
41011825Arnuš MatjažKRO200223.290,1739,0
524917268Šalamon TimotejVEL200123.720,1967,0
62107915Beber JurijŠTA200423.850,1585,0
466770Janežič Ivan JanezKLC2003DNF0,1410
25217528Turinek TomažVEL2003DNS0