Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
starejši mladinci
100 m
200 m
400 m
800 m
1500 m
3000 m
5000 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
400 m ovire
4 x 100 m
4 x 400 m
Krogla-6 kg
Kopje
Kladivo-6 kg
Disk-1.75 kg
Daljina
Troskok
Višina
Palica
starejše mladinke
100 m
200 m
400 m
800 m
1500 m
3000 m
5000 m
100 m ovire
400 m ovire
4 x 100 m
4 x 400 m
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Kladivo-4 kg
Disk-1 kg
Daljina
Troskok
Višina
Palica
Rezultati
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke
Novo mesto, 18. 07. 2020
SKUPNO - Daljina, starejše mladinke
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
1
132
2026
Starašinič Manca
MASS
2002
5.61
2
56
849
Navodnik Hanna Paulina
KAK
2003
5.55
3
195
4557
Likar Nina Ana
TRK
2004
5.42
4
42
4065
Matotek Urša
DTO
2002
5.41
5
68
4038
Grajžl Ana
KLC
2003
5.37
6
4
16372
Štuhec Barbara
AKR
2001
5.34
7
57
856
Navodnik Izabella Hajdi
KAK
2003
5.33
8
208
7307
Sulejmanovič Tia
VEL
2003
5.08
9
165
2348
Simonović Ivana
SLG
2004
5.08
10
19
4645
Senica Ela
BRE
2003
5.01
11
53
2641
Makarovič Mihaela
GO
2001
5.01
12
192
730
Kočar Karin
TRK
2002
5.01
13
3
1117
Pačnik Eva
AKR
2004
4.92
14
2
2673
Lavtižar Verdnik Amadeja
AKR
2004
4.89
15
198
4189
Sodnik Vesna
TRK
2004
4.79
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
V1
V2
V3
V4
V5
V6
132
5.08
5.44
5.49
5.54
X
5.61
+0,7
+0,4
+1,1
+0,3
-0,0
56
5.36
5.55
5.36
5.37
X
X
+0,3
+0,9
+1,2
-0,1
195
5.07
5.22
X
5.40
5.42
4.20
+0,6
+0,6
+0,5
-0,3
-0,0
42
5.24
X
5.28
X
X
5.41
+0,6
+0,5
+0,3
68
4.68
5.02
5.29
4.16
X
5.37
+0,3
+0,2
+0,5
+0,1
+0,2
4
5.07
5.33
X
5.29
X
5.34
+0,3
+0,2
+0,4
+0,2
57
5.00
5.17
5.24
5.26
5.33
4.90
+0,1
+0,7
+0,3
+0,2
-0,2
-0,3
208
X
5.08
5.00
5.00
X
X
+0,4
+0,4
-0,1
165
X
5.08
X
+0,5
19
4.96
5.01
4.99
+0,2
+0,4
+0,6
53
5.01
4.97
X
+0,2
+0,8
192
5.01
X
X
+0,3
3
4.92
X
4.70
+0,5
+0,3
2
4.88
4.78
4.89
+0,2
+0,1
+0,6
198
4.78
4.74
4.79
+0,5
+0,3
+0,5