Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članice

Nova Gorica, 11.7.2020

SKUPNO - 400 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11376494Bezgovšek LaraKLC200357.620,605
24052376Klojčnik PetjaŠTA200457.87
33861296Sekavčnik ZalaSLG200358.910,219
43794220Korošec GajaSLG200559.370,227
51422870Jost HanaKLC200459.700,242
62875424Keder LinaMASS20051:00.130,208
72825928Eržen IzabelaMASS20031:00.210,249
84611089Marovt HanaVEL20041:00.340,254
91244273Lamprečnik LaraKAM20031:00.590,188
101584464Kramar Roš Eva KlaraKOB20041:00.680,180
1132216485Pirnat Kopač MiaOL20031:00.990,303
121185283Mager MajaKAK20061:01.920,590
134315686Maradin TjašaTRK20031:02.730,301
14189372Bizjak ZalaAKR20051:02.940,616
1546316735Miklavžin TinkaraVEL20041:03.590,166
162174212Cerlini BrinaKRO20041:04.210,204
173033047Toplak TiaMASS20031:04.390,192
181167392Brezovnik ZalaKAK20061:04.550,237
193757418Frajdl NejaSLG20041:04.590,208
203682624Dobovšek NikaSEV20031:04.940,311
212786828Belič Sara MiaMASS20041:05.260,203
224621091Miklavžin InaVEL20061:06.240,219
23358201Vrbek KajaAKŠ20061:06.250,265
243784142Kelaidis MelinaSLG20041:06.660,186
253465769Maučec JulijaPOM20051:12.550,183
26694387Juhart Lea AnaDOM20031:16.000,223
468688Trupej AljaVEL2003DNF
4714456Štorman TejaŽALEC2003DQ0,184

po skupinah (1. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14621091Miklavžin InaVEL20061:06.240,219
2358201Vrbek KajaAKŠ20061:06.250,265
33465769Maučec JulijaPOM20051:12.550,183
4694387Juhart Lea AnaDOM20031:16.000,223

po skupinah (2. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
132216485Pirnat Kopač MiaOL20031:00.990,303
246316735Miklavžin TinkaraVEL20041:03.590,166
32174212Cerlini BrinaKRO20041:04.210,204
43033047Toplak TiaMASS20031:04.390,192
51167392Brezovnik ZalaKAK20061:04.550,237
63757418Frajdl NejaSLG20041:04.590,208
72786828Belič Sara MiaMASS20041:05.260,203
83784142Kelaidis MelinaSLG20041:06.660,186

po skupinah (3. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11422870Jost HanaKLC200459.700,242
22875424Keder LinaMASS20051:00.130,208
31244273Lamprečnik LaraKAM20031:00.590,188
41584464Kramar Roš Eva KlaraKOB20041:00.680,180
51185283Mager MajaKAK20061:01.920,590
64315686Maradin TjašaTRK20031:02.730,301
7189372Bizjak ZalaAKR20051:02.940,616
4714456Štorman TejaŽALEC2003DQ0,184

po skupinah (4. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11376494Bezgovšek LaraKLC200357.620,605
24052376Klojčnik PetjaŠTA200457.87
33861296Sekavčnik ZalaSLG200358.910,219
43794220Korošec GajaSLG200559.370,227
52825928Eržen IzabelaMASS20031:00.210,249
64611089Marovt HanaVEL20041:00.340,254
73682624Dobovšek NikaSEV20031:04.940,311
468688Trupej AljaVEL2003DNF