Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članice

Nova Gorica, 11.7.2020

SKUPNO - 400 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1341847Janža MajPOM200350.300,215
245517528Turinek TomažVEL200350.390,172
33664152Sešlar TomažSEV200351.020,269
415617541Kramar Roš SvitKOB200351.530,170
52124669Vujić StefanKRO200351.760,211
624216522Bergant SamoMASS200352.010,174
72653888Potočki JakobMASS200452.910,222
840215695Vidovič ValentinŠTA200353.080,199
93712491Prošt UrbanSLG200453.180,211
104478460Pusovnik BlažVEL200453.270,208
113173857Požgaj Svit AnžeOL200353.370,199
121974882Glavan SvitKRO200454.140,190
132607916Nagode ŽanMASS200454.250,235
144495281Skornšek LukaVEL200454.450,223
152567037Kušar Stojakovič GašperMASS200655.650,265
162038915Kovač ČrtKRO200556.180,203
174414303Golob GalVEL200556.220,179
184385527Dobrila TimotejVEL200356.380,241
191366507Zdovc LukaKLC200456.460,206
203939904Cvelbar TimotejŠEN200356.640,169
213737266Uranc NikSLG200456.660,298
222645632Pangeršič GregorMASS200557.170,170
232588034Meglič DavidMASS200559.680,182
244454183Kričej JanVEL20041:00.000,224
252518473Jazbec JanMASS20051:00.300,189
262757980Vodiškar ArneMASS20041:00.890,221
272459205Bronič LukaMASS20061:01.050,180

po skupinah (1. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13173857Požgaj Svit AnžeOL200353.370,199
23939904Cvelbar TimotejŠEN200356.640,169
34454183Kričej JanVEL20041:00.000,224

po skupinah (2. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12607916Nagode ŽanMASS200454.250,235
22567037Kušar Stojakovič GašperMASS200655.650,265
34414303Golob GalVEL200556.220,179
41366507Zdovc LukaKLC200456.460,206
52588034Meglič DavidMASS200559.680,182
62518473Jazbec JanMASS20051:00.300,189
72757980Vodiškar ArneMASS20041:00.890,221
82459205Bronič LukaMASS20061:01.050,180

po skupinah (3. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12653888Potočki JakobMASS200452.910,222
24478460Pusovnik BlažVEL200453.270,208
31974882Glavan SvitKRO200454.140,190
44495281Skornšek LukaVEL200454.450,223
52038915Kovač ČrtKRO200556.180,203
64385527Dobrila TimotejVEL200356.380,241
73737266Uranc NikSLG200456.660,298
82645632Pangeršič GregorMASS200557.170,170

po skupinah (4. skupina) - 400 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1341847Janža MajPOM200350.300,215
245517528Turinek TomažVEL200350.390,172
33664152Sešlar TomažSEV200351.020,269
415617541Kramar Roš SvitKOB200351.530,170
52124669Vujić StefanKRO200351.760,211
624216522Bergant SamoMASS200352.010,174
740215695Vidovič ValentinŠTA200353.080,199
83712491Prošt UrbanSLG200453.180,211