Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke

Slovenj Gradec, 20.6.2020

SKUPNO - 200 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1277694Skočir AndrejPSČ200321.870,16212,0
22097066Gumilar JernejMASS200322.040,20211,0
31096770Janežič Ivan JanezKLC200322.760,15210,0
43227915Beber JurijŠTA200422.920,1479,0
52575042Forjan NikoPAKG200423.040,1678,0
6163113Hace JakaKRO200323.070,1647,0
72606727Skledar GalPAKG200423.130,1616,0
82654883Rozman Marinčič RokPMB200323.320,1575,0
93366509Čerin OžbejTRK200323.360,1874,0
101308488Flego LukaKP200323.400,1863,0
113179802Kovačič JakaŠL200423.732,0
122485524Volf MarkNAK200423.870,1881,0
131034291Krošl BorKAŠ200424.020,1990
142072709Breitenberger AronMASS200424.350,1710
15157598Mulej JakobAKR200424.420,1910
161028948Korošec ŽigaKAŠ200424.810,2030
171016432Falnoga PatrikKAŠ200524.890,1760
181044294Leskovar TjanKAŠ200425.000,1410
193257948Zupančič AhacŠTA200525.010,1970
202019813Sakač VidLDA200525.700,1420
212158034Meglič DavidMASS200525.850,1600
222108473Jazbec JanMASS200526.130,1710
231319084Gec MatejKP200626.160,1840
242526079Vuga GregorOL200427.340,1900
1666933Očko JakaKRO2005DNF0,2090
2586812Pajek TadejPAKG2004DNS0
3002392Temnikar LukaSLG2005DNS0

po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +2.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
13179802Kovačič JakaŠL200423.732,0
21034291Krošl BorKAŠ200424.020,1990
31028948Korošec ŽigaKAŠ200424.810,2030
42019813Sakač VidLDA200525.700,1420

po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +3.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11016432Falnoga PatrikKAŠ200524.890,1760
21044294Leskovar TjanKAŠ200425.000,1410
32526079Vuga GregorOL200427.340,1900
1666933Očko JakaKRO2005DNF0,2090
3002392Temnikar LukaSLG2005DNS0

po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
12072709Breitenberger AronMASS200424.350,1710
2157598Mulej JakobAKR200424.420,1910
33257948Zupančič AhacŠTA200525.010,1970
42158034Meglič DavidMASS200525.850,1600
52108473Jazbec JanMASS200526.130,1710
61319084Gec MatejKP200626.160,1840

po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +2.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
13227915Beber JurijŠTA200422.920,1479,0
22654883Rozman Marinčič RokPMB200323.320,1575,0
33366509Čerin OžbejTRK200323.360,1874,0
41308488Flego LukaKP200323.400,1863,0
52485524Volf MarkNAK200423.870,1881,0
2586812Pajek TadejPAKG2004DNS0

po skupinah (5. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +2.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1277694Skočir AndrejPSČ200321.870,16212,0
22097066Gumilar JernejMASS200322.040,20211,0
31096770Janežič Ivan JanezKLC200322.760,15210,0
42575042Forjan NikoPAKG200423.040,1678,0
5163113Hace JakaKRO200323.070,1647,0
62606727Skledar GalPAKG200423.130,1616,0