Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke

Slovenj Gradec, 20.6.2020

SKUPNO - 100 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1277694Skočir AndrejPSČ200310.760,12712,0
22097066Gumilar JernejMASS200310.940,17511,0
32837910Čurin Prapotnik AnejPT200311.040,18410,0
42117478Jazbec ŽanMASS200311.110,2039,0
53227915Beber JurijŠTA200411.250,1548,0
62575042Forjan NikoPAKG200411.360,1807,0
71078422Gnidica UrbanKLC200311.420,1856,0
82606727Skledar GalPAKG200411.470,1605,0
91308488Flego LukaKP200311.470,1754,0
103366509Čerin OžbejTRK200311.590,1743,0
113179802Kovačič JakaŠL200411.600,1802,0
121419365Rebolj MatjažKRKA200411.860,1351,0
132478902Petohleb TeoNAK200511.870,1730
142072709Breitenberger AronMASS200411.970,1710
15347593Sitar MaksBLED200412.100,1900
16308481Dovnik DamjanASB200412.100,1730
172586812Pajek TadejPAKG200412.120,2280
182962422Nabernik GregaSLG200412.140,1750
192459362Kokol Leo MajNAK200412.170,1440
202628883Hvalec JanPMB200312.200,2040
211678865Povše MatevžKRO200412.230,1740
221128472Matjaž ŽigaKLC200412.590,2010
232019813Sakač VidLDA200512.600,1680
24338938Prezelj AžbeBLED200412.610,1770
252466843Maver MatijaNAK200312.760,1890
262526079Vuga GregorOL200413.100,1950
317955Jesenek AleksASB2004DNS0

po skupinah (1. skupina) - 100 m, mlajši mladinci, veter: +1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11419365Rebolj MatjažKRKA200411.860,1351,0
22459362Kokol Leo MajNAK200412.170,1440
32019813Sakač VidLDA200512.600,1680

po skupinah (2. skupina) - 100 m, mlajši mladinci, veter: +2.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
12478902Petohleb TeoNAK200511.870,1730
22072709Breitenberger AronMASS200411.970,1710
3347593Sitar MaksBLED200412.100,1900
42628883Hvalec JanPMB200312.200,2040
51678865Povše MatevžKRO200412.230,1740
6338938Prezelj AžbeBLED200412.610,1770
72466843Maver MatijaNAK200312.760,1890
82526079Vuga GregorOL200413.100,1950

po skupinah (3. skupina) - 100 m, mlajši mladinci, veter: +1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
12575042Forjan NikoPAKG200411.360,1807,0
21308488Flego LukaKP200311.470,1754,0
33366509Čerin OžbejTRK200311.590,1743,0
43179802Kovačič JakaŠL200411.600,1802,0
5308481Dovnik DamjanASB200412.100,1730
62586812Pajek TadejPAKG200412.120,2280
72962422Nabernik GregaSLG200412.140,1750
81128472Matjaž ŽigaKLC200412.590,2010

po skupinah (4. skupina) - 100 m, mlajši mladinci, veter: +1.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1277694Skočir AndrejPSČ200310.760,12712,0
22097066Gumilar JernejMASS200310.940,17511,0
32837910Čurin Prapotnik AnejPT200311.040,18410,0
42117478Jazbec ŽanMASS200311.110,2039,0
53227915Beber JurijŠTA200411.250,1548,0
61078422Gnidica UrbanKLC200311.420,1856,0
72606727Skledar GalPAKG200411.470,1605,0
317955Jesenek AleksASB2004DNS0