Rezultati

Rezultati

20. Miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 13.6.2020

SKUPNO - 300 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
16812203Janežič LukaKLC199532.570,1980
214310594Mesec Košir LovroMASS199932.980,1900
3604118Grkman JureKAM199933.400,1910
413716472Grahovac GregorMASS200033.770,1840
52457161Ferlan RokTRK199734.260,2400
66617497Guček Matic IanKLC200334.970,1610
7199847Janža MajPOM200335.120,1970
814011413Končina LukaMASS199435.240,1930
925214529Enci TadejVEL199435.700,2120
1026017528Turinek TomažVEL200335.820,1800
111213704Ljubič LeonKRO199635.840,2680
121141825Arnuš MatjažKRO200236.070,1950
131455137Ranković Jenko JanMASS200136.580,2430
14501453Povše NejcDOM200136.610,2300
1524717164Grašič LukaTRK200337.010,1460
161043663Štupar UrhKRKA199137.030,2070
171222761Primc LovrencKRO200237.160,1690
181446340Praprotnik JakobMASS200437.240,1820
192272491Prošt UrbanSLG200437.410,2040
201732643Arhar DomenMED200037.840,2160
212575281Skornšek LukaVEL200438.050,2660
221881327Poropat Žan AljažPMB200338.480,2190
231127Kocjančič RokADP197439.230,1760
241366813Eržen BoštjanMASS196541.010,2950
25147358Šoba AlbertMASS195942.980,1830
23915695Vidovič ValentinŠTA2003DNF0,1650

po skupinah (1. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11732643Arhar DomenMED200037.840,2160
21881327Poropat Žan AljažPMB200338.480,2190
31127Kocjančič RokADP197439.230,1760
41366813Eržen BoštjanMASS196541.010,2950

po skupinah (2. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11446340Praprotnik JakobMASS200437.240,1820
22575281Skornšek LukaVEL200438.050,2660
3147358Šoba AlbertMASS195942.980,1830
23915695Vidovič ValentinŠTA2003DNF0,1650

po skupinah (3. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
126017528Turinek TomažVEL200335.820,1800
2501453Povše NejcDOM200136.610,2300
324717164Grašič LukaTRK200337.010,1460
41043663Štupar UrhKRKA199137.030,2070
51222761Primc LovrencKRO200237.160,1690
62272491Prošt UrbanSLG200437.410,2040

po skupinah (4. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1199847Janža MajPOM200335.120,1970
214011413Končina LukaMASS199435.240,1930
325214529Enci TadejVEL199435.700,2120
41213704Ljubič LeonKRO199635.840,2680
51141825Arnuš MatjažKRO200236.070,1950
61455137Ranković Jenko JanMASS200136.580,2430

po skupinah (5. skupina) - 300 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
16812203Janežič LukaKLC199532.570,1980
214310594Mesec Košir LovroMASS199932.980,1900
3604118Grkman JureKAM199933.400,1910
413716472Grahovac GregorMASS200033.770,1840
52457161Ferlan RokTRK199734.260,2400
66617497Guček Matic IanKLC200334.970,1610