Rezultati

Rezultati

26. Mednarodni atletski miting mladih

Kranj, 6.6.2020

SKUPNO - 200 m, pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1265348Bizjak MarkAKR200927.57
25446115Nograšek BorTRK200827.80
34918341Sagmeister GalŠPELA200728.36
46226153Skaza TristanVEL200828.55
55036743Murko PatrikŠTA200828.85
65259544Brumen BorTRK200729.19
75067285Podvornik SvenŠTA200829.27
83806484Trajbarič TvitPOM200729.29
91046419Mlekuž MathiasBOV200829.42
1059100Zubin PatrikADP200729.60
115354551Jeras JakaTRK200830.39
12862825Modrijančič MaticASB200830.40
133339298Schollmayer IvanOL200930.40
146107728Dacković MarkVEL200730.44
152769621Špruk BineMASS200830.45
161056409Žagar MaticBOV200730.61
172239022Špendal ArneKRO200730.96
185364552Jerše TitTRK200830.96
195321078Girandon MatjažTRK200831.03
205577668Vitas ZenTRK200831.04
214069701Rihtarič PaskalPT200831.15
223547428Poropat TaiPMB200831.19
231026410Melihen KimiBOV200731.27
242679836Mihačič VitoMASS200831.48
251350Delak SvitHSLju201031.54
261639536Jurič AljošaKOČ200731.67
276526188Razinger JanŽALEC200832.15
284898933Krstič TimŠPELA200832.21
295048399Musič NeoŠTA200832.30
305334531Gorenc MarkTRK200832.51
312649197Lambergar David JakobMASS200832.72
322245760Švabič Ilja TiborKRO200832.97
333308419Novak Žiga JanOL200833.13
345289842Cuderman TimTRK200933.89
355466597Pauletič Goran StanislavTRK200735.03
4565605Urbančič LukaŠL2007DNS
2213301Škrinjar AljažKRO2007DNS
5519591Rešek TimTRK2007DNS
5538311Sotlar VidTRK2010DNS
4097319Stajnko NikPT2008DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15036743Murko PatrikŠTA200828.85
2862825Modrijančič MaticASB200830.40
32769621Špruk BineMASS200830.45
45364552Jerše TitTRK200830.96
53547428Poropat TaiPMB200831.19
61350Delak SvitHSLju201031.54
72245760Švabič Ilja TiborKRO200832.97
85466597Pauletič Goran StanislavTRK200735.03

po skupinah (2. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13339298Schollmayer IvanOL200930.40
24069701Rihtarič PaskalPT200831.15
31026410Melihen KimiBOV200731.27
41639536Jurič AljošaKOČ200731.67
56526188Razinger JanŽALEC200832.15
65334531Gorenc MarkTRK200832.51
72649197Lambergar David JakobMASS200832.72
85289842Cuderman TimTRK200933.89

po skupinah (3. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15259544Brumen BorTRK200729.19
21046419Mlekuž MathiasBOV200829.42
32679836Mihačič VitoMASS200831.48
44898933Krstič TimŠPELA200832.21
53308419Novak Žiga JanOL200833.13
2213301Škrinjar AljažKRO2007DNS
5538311Sotlar VidTRK2010DNS
5519591Rešek TimTRK2007DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15067285Podvornik SvenŠTA200829.27
23806484Trajbarič TvitPOM200729.29
35354551Jeras JakaTRK200830.39
46107728Dacković MarkVEL200730.44
52239022Špendal ArneKRO200730.96
65321078Girandon MatjažTRK200831.03
75577668Vitas ZenTRK200831.04
85048399Musič NeoŠTA200832.30

po skupinah (5. skupina) - 200 m, pionirji U14, veter: -0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1265348Bizjak MarkAKR200927.57
25446115Nograšek BorTRK200827.80
34918341Sagmeister GalŠPELA200728.36
46226153Skaza TristanVEL200828.55
559100Zubin PatrikADP200729.60
61056409Žagar MaticBOV200730.61
4565605Urbančič LukaŠL2007DNS
4097319Stajnko NikPT2008DNS