Rezultati

Rezultati

26. Mednarodni atletski miting mladih

Kranj, 6.6.2020

SKUPNO - 200 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1852826Modrijančič KlemenASB200523.90
2728838Zagajšek ŽigaAKŠ200524.36
32207046Rotar LukaKRO200524.37
46134303Golob GalVEL200524.41
548020Zubin MitjaADP200524.55
64049141Lampret NacePT200525.10
74038011Lampret AnejPT200525.20
8292684Kozel Tomše NikAKR200525.24
92575343Grčar Axel KristjanMASS200625.61
102658034Meglič DavidMASS200525.74
11697300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200625.84
121809084Gec MatejKP200625.98
136444979Skvarča ŽanVRH200526.24
14659676Cvar JakobAKRAD200526.37
152181601Pavlin EvanKRO200626.40
162598473Jazbec JanMASS200526.60
172782254Turk JakobMASS200626.68
184448805Pfeifer ČrtSEŽAN200626.81
19253123Bizjak AndražAKR200627.07
203138731Rakovec GašperMED200627.07
211818071Rakar JanKP200627.16
225375139Kozelj JakobTRK200627.42
234548810Pucihar MartinŠL200527.56
245569832Trilar ErazemTRK200627.62
251037378Melinc IrenejBOV200628.46
264458801Vrabec JustinSEŽAN200628.52
276660Špehar AnejVCDom200728.83
286509815Fänlich BrunoŽALEC200630.35
293242865Rotar GregaNAV200630.55
5059635Nahtigal JakobŠTA2006DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, pionirji U16, veter: -1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1728838Zagajšek ŽigaAKŠ200524.36
248020Zubin MitjaADP200524.55
34038011Lampret AnejPT200525.20
41809084Gec MatejKP200625.98
52782254Turk JakobMASS200626.68
65375139Kozelj JakobTRK200627.42
74548810Pucihar MartinŠL200527.56

po skupinah (2. skupina) - 200 m, pionirji U16, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1852826Modrijančič KlemenASB200523.90
24049141Lampret NacePT200525.10
3292684Kozel Tomše NikAKR200525.24
42575343Grčar Axel KristjanMASS200625.61
56444979Skvarča ŽanVRH200526.24
62181601Pavlin EvanKRO200626.40
5059635Nahtigal JakobŠTA2006DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, pionirji U16, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12658034Meglič DavidMASS200525.74
2659676Cvar JakobAKRAD200526.37
35569832Trilar ErazemTRK200627.62
41037378Melinc IrenejBOV200628.46
54458801Vrabec JustinSEŽAN200628.52
66660Špehar AnejVCDom200728.83
76509815Fänlich BrunoŽALEC200630.35
83242865Rotar GregaNAV200630.55

po skupinah (4. skupina) - 200 m, pionirji U16, veter: -1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12207046Rotar LukaKRO200524.37
26134303Golob GalVEL200524.41
3697300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200625.84
42598473Jazbec JanMASS200526.60
54448805Pfeifer ČrtSEŽAN200626.81
6253123Bizjak AndražAKR200627.07
73138731Rakovec GašperMED200627.07
81818071Rakar JanKP200627.16