Rezultati

Rezultati

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA ČLANE in ČLANICE

Novo mesto, 22.2.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11643305Tomičić Prezelj JoniOL19937.660,190
21383803Debevec KajaMASS19967.690,129
31523980*Tukhay VladyslavaMASS19997.710,173
4255531Močan IvaBRE20027.790,152
51618914Bosnić NeiraOL20007.850,188
611512907Jan MartinaKRO19967.870,184
1452115Mihalinec MajaMASS1989DQ0,084
21916835Zupin AgataVEL1998DQ0,075

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11452115Mihalinec MajaMASS19897.370,146
221916835Zupin AgataVEL19987.550,187
31643305Tomičić Prezelj JoniOL19937.690,169
41523980*Tukhay VladyslavaMASS19997.760,188
51940*Ilić KatarinaSRB19937.770,201
61383803Debevec KajaMASS19967.790,155
71618914Bosnić NeiraOL20007.860,153
811512907Jan MartinaKRO19967.870,152
9255531Močan IvaBRE20027.890,168
107916781Zakošek IzaKLC20037.960,147
11300*Krolo TeaCRO20047.980,204
1210014506Potočar TjašaKRKA19978.050,161
131431766Gregorec AnjaMASS19998.070,198
147613260Pintar NušaKLC19978.170,153
15114795Jagodnik LaraKRO19988.180,212
162151089Marovt HanaVEL20048.210,170
17954068Blažič AnaKRKA20038.220,149
187217570Jakopič TinkaraKLC20018.220,148
1934555Rosulnik EvaAKK20048.270,153
20995008Murn EvaKRKA20028.280,167
21778076Suhovršnik KarinKLC20048.300,173
22397557Šter NikaDOM20048.310,182
231016372Štuhec BarbaraAKR20018.320,167
241803Pavlinjek NatalijaPOM19988.350,170
251395928Eržen IzabelaMASS20038.370,212
26159598Jereb EmaASB20028.400,171
27971641Korasa NikaKRKA20038.580,202
2872673Lavtižar Verdnik AmadejaAKR20048.660,256
1023107Rajšel KajaKRKA2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11618914Bosnić NeiraOL20007.860,153
21431766Gregorec AnjaMASS19998.070,198
37613260Pintar NušaKLC19978.170,153
47217570Jakopič TinkaraKLC20018.220,148
51395928Eržen IzabelaMASS20038.370,212
6971641Korasa NikaKRKA20038.580,202

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11523980*Tukhay VladyslavaMASS19997.760,188
211512907Jan MartinaKRO19967.870,152
3255531Močan IvaBRE20027.890,168
434555Rosulnik EvaAKK20048.270,153
5995008Murn EvaKRKA20028.280,167
6778076Suhovršnik KarinKLC20048.300,173
7159598Jereb EmaASB20028.400,171

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11452115Mihalinec MajaMASS19897.370,146
221916835Zupin AgataVEL19987.550,187
37916781Zakošek IzaKLC20037.960,147
4300*Krolo TeaCRO20047.980,204
5954068Blažič AnaKRKA20038.220,149
6397557Šter NikaDOM20048.310,182
71016372Štuhec BarbaraAKR20018.320,167
1023107Rajšel KajaKRKA2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11643305Tomičić Prezelj JoniOL19937.690,169
21383803Debevec KajaMASS19967.790,155
310014506Potočar TjašaKRKA19978.050,161
4114795Jagodnik LaraKRO19988.180,212
52151089Marovt HanaVEL20048.210,170
61803Pavlinjek NatalijaPOM19988.350,170
772673Lavtižar Verdnik AmadejaAKR20048.660,256
81940*Ilić KatarinaSRB19937.770,201