Rezultati

Rezultati

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA ČLANE in ČLANICE

Novo mesto, 22.2.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
112216298Kočevar NickMASS20006.820,162
29016065Ovniček TilenKRKA19986.830,136
3544174Benko ŽigaKLC19986.920,149
48814514Moretti AhacKRKA19956.950,154
5416752Kocina RokGO20016.980,180
64216613Leban EnejGO19967.000,176
712416583Kopač ŽigaMASS19997.040,168
8944957Šuštaršič MatevžKRKA20017.050,127

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19016065Ovniček TilenKRKA19986.870,132
212216298Kočevar NickMASS20006.890,168
3544174Benko ŽigaKLC19986.900,153
412416583Kopač ŽigaMASS19996.950,162
58814514Moretti AhacKRKA19956.970,148
6416752Kocina RokGO20016.970,177
7944957Šuštaršič MatevžKRKA20016.990,142
84216613Leban EnejGO19967.010,191
9813275Brulc BlažKRKA19927.010,155
1017015888Popovič Krajnc LukaPMB20007.140,170
11859352Krauthaker GalKRKA19997.170,129
12407943Breščak MihaGO20037.180,173
13127955Jesenek AleksASB20047.200,158
14435227Leban ŽigaGO19997.230,192
1519817275Skalar JanTRK20007.240,165
164789Makuc RokAKR20037.270,194
1720011722Zupanc JakobTRK19957.320,177
181693605Omulec MaticPMB19937.350,170
1918313305Pavlovič GregaPT19987.410,151
204416256Murovec AljažGO19987.420,193
21106113Hace JakaKRO20037.430,152
2221217268Šalamon TimotejVEL20017.560,200
23876646Kunstek ErikKRKA20017.700,165
241724869Šinkovec TajPMB19997.730,196
251549294Momčilović MilijanOL19847.990,180
26322529Kozjek DominikDOM19908.040,192

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19016065Ovniček TilenKRKA19986.870,132
2544174Benko ŽigaKLC19986.900,153
317015888Popovič Krajnc LukaPMB20007.140,170
4127955Jesenek AleksASB20047.200,158
518313305Pavlovič GregaPT19987.410,151
64416256Murovec AljažGO19987.420,193
7876646Kunstek ErikKRKA20017.700,165

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
112416583Kopač ŽigaMASS19996.950,162
2416752Kocina RokGO20016.970,177
3859352Krauthaker GalKRKA19997.170,129
419817275Skalar JanTRK20007.240,165
54789Makuc RokAKR20037.270,194
6106113Hace JakaKRO20037.430,152

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
112216298Kočevar NickMASS20006.890,168
2813275Brulc BlažKRKA19927.010,155
3407943Breščak MihaGO20037.180,173
4435227Leban ŽigaGO19997.230,192
521217268Šalamon TimotejVEL20017.560,200
61724869Šinkovec TajPMB19997.730,196

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
18814514Moretti AhacKRKA19956.970,148
2944957Šuštaršič MatevžKRKA20016.990,142
34216613Leban EnejGO19967.010,191
420011722Zupanc JakobTRK19957.320,177
51693605Omulec MaticPMB19937.350,170
61549294Momčilović MilijanOL19847.990,180
7322529Kozjek DominikDOM19908.040,192