Rezultati

Rezultati

PS V DVORANI V MNOGOBOJU ZA U14

Ljubljana, 9.2.2020

SKUPNO - 600 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11136697Sekne HanaTRK120071:56.38470,0
2976166Pučko TajaPT20071:57.12458,0
3686848Pogačnik AljaMASS420071:59.73416,0
4105245Rogač KatarinaAKR120081:59.79415,0
596266Miličić Eržen TinaAKR120072:00.67401,0
6925603Sovdat GajaPSČ20082:02.04380,0
7875551Turčin NinaPMB20072:03.26362,0
8677062Pavasović SofijaMASS120072:04.03351,0
91218863Kavšek Elizabeta ŠpelaVEL120072:04.93338,0
10967655Lovše TijaPT20082:05.97324,0
11518082Arnež LiliMASS220092:06.17321,0
121248009Lončarič TiaVEL220072:06.22320,0
13767134Vodušek SaraMASS1320072:06.23320,0
14299226Marčelja MancaKOČ20082:06.29319,0
151085610Ažman ZalaTRK320082:07.19307,0
16666945Meh LaraMASS220082:07.50303,0
17788396Zagorc KarmenMASS1420092:08.07296,0
181027304Gruden NajaŠL120082:08.54289,0
191114537Polak TiaTRK320082:08.69287,0
20116538Zajc KatjaAKR220082:08.72287,0
2176528Humerca NikaAKR220082:09.91272,0
2287281Jarkovič LinaAKR120082:09.95271,0
23856746Pečanac JulijaPMB20082:10.61263,0
24818124Zobavnik UlaMASS820072:11.40254,0
251269581Oprešnik KlaraVEL320082:11.83248,0
261227308Kimperk NejaVEL120082:12.10245,0
271259582Mežnar MašaVEL320082:12.35242,0
28866155Ropoša SaraPMB20072:12.43241,0
29159638Gorjup UrškaASB120072:12.68238,0
30798990Zdovc AleksandraMASS1520082:13.63227,0
31587315Gorogranc Čargo EmaMASS720102:14.09222,0
321279579Semprimožnik HanaVEL120072:14.13222,0
33545017Bukarica AnaMASS520092:14.57217,0
34236085Dornik Ana NatalieDOM20082:14.62216,0
35643183Lesar AnaMASS420082:14.84214,0
361239580Koren LaraVEL220082:15.40207,0
371129700Roblek MetaTRK420082:15.41207,0
38527994Barborič AjdaMASS320092:15.46207,0
39708998Svetek Gluvič UlaMASS1120082:15.51206,0
40319547Pogelšek Katarina ZojaKOČ20072:16.89192,0
41755100Vehovar EmaMASS120072:17.38186,0
42199399Krošel ZalaASB320072:18.70173,0
43207294Novak LindaASB120082:19.02170,0
44779312Winkler Vengust IvanaMASS1520082:19.61164,0
45725967Šlibar JulijaMASS1220102:20.11159,0
46716141Šivic ŽivaMASS1120072:20.33157,0
47538991Brenčič KristinaMASS320072:20.66154,0
48285830Murovec AnaGO20072:21.45147,0
49619211Kojić KatarinaMASS620092:22.29139,0
501092848Čerin HanaTRK120072:22.39139,0
51217426Podvršnik NežaASB420082:22.39139,0
52269136Curk LanaGO20082:24.15123,0
53189406Kolar LiaASB420082:24.19123,0
541157174Zgaga TaraTRK420082:24.30122,0
55279721Gadnik IzaGO20082:25.60112,0
56577385Eržen KatarinaMASS720102:27.2499,0
57659166Madunič GabrielaMASS1020102:28.0393,0
58569694Dolenc GloriaMASS620092:28.1592,0
59699513Sterle Novak AmberMASS1020102:28.2592,0
60558992Cekuta AljaMASS520102:28.7688,0
61626987Kokol EvaMASS1320102:30.5776,0
62249599Moneta AnjaDOM20072:31.2472,0
63229435Vrbek JulijaASB320082:36.5343,0
64599285Jakšič ZojaMASS820092:37.4038,0
65809195Zdovc ValentinaMASS1220092:46.319,0
66749119Trdan LanaMASS1420093:01.190
1109716Kozjek AjšaTRK22008DNF0

po skupinah (1. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1619211Kojić KatarinaMASS620092:22.29139,0
2577385Eržen KatarinaMASS720102:27.2499,0
3659166Madunič GabrielaMASS1020102:28.0393,0
4699513Sterle Novak AmberMASS1020102:28.2592,0
5558992Cekuta AljaMASS520102:28.7688,0
6809195Zdovc ValentinaMASS1220092:46.319,0
7749119Trdan LanaMASS1420093:01.190

po skupinah (2. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1587315Gorogranc Čargo EmaMASS720102:14.09222,0
2725967Šlibar JulijaMASS1220102:20.11159,0
3569694Dolenc GloriaMASS620092:28.1592,0
4626987Kokol EvaMASS1320102:30.5776,0
5229435Vrbek JulijaASB320082:36.5343,0
6599285Jakšič ZojaMASS820092:37.4038,0

po skupinah (3. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1545017Bukarica AnaMASS520092:14.57217,0
21129700Roblek MetaTRK420082:15.41207,0
3527994Barborič AjdaMASS320092:15.46207,0
4779312Winkler Vengust IvanaMASS1520082:19.61164,0
51157174Zgaga TaraTRK420082:24.30122,0
6279721Gadnik IzaGO20082:25.60112,0

po skupinah (4. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11259582Mežnar MašaVEL320082:12.35242,0
21239580Koren LaraVEL220082:15.40207,0
3708998Svetek Gluvič UlaMASS1120082:15.51206,0
4716141Šivic ŽivaMASS1120072:20.33157,0
5217426Podvršnik NežaASB420082:22.39139,0
6269136Curk LanaGO20082:24.15123,0

po skupinah (5. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1518082Arnež LiliMASS220092:06.17321,0
21085610Ažman ZalaTRK320082:07.19307,0
31027304Gruden NajaŠL120082:08.54289,0
4856746Pečanac JulijaPMB20082:10.61263,0
51269581Oprešnik KlaraVEL320082:11.83248,0
6236085Dornik Ana NatalieDOM20082:14.62216,0

po skupinah (6. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1666945Meh LaraMASS220082:07.50303,0
2116538Zajc KatjaAKR220082:08.72287,0
3643183Lesar AnaMASS420082:14.84214,0
4189406Kolar LiaASB420082:24.19123,0
5249599Moneta AnjaDOM20072:31.2472,0
1109716Kozjek AjšaTRK22008DNF0

po skupinah (7. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1686848Pogačnik AljaMASS420071:59.73416,0
2788396Zagorc KarmenMASS1420092:08.07296,0
387281Jarkovič LinaAKR120082:09.95271,0
4818124Zobavnik UlaMASS820072:11.40254,0
5798990Zdovc AleksandraMASS1520082:13.63227,0
6199399Krošel ZalaASB320072:18.70173,0

po skupinah (8. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1925603Sovdat GajaPSČ20082:02.04380,0
2767134Vodušek SaraMASS1320072:06.23320,0
31114537Polak TiaTRK320082:08.69287,0
476528Humerca NikaAKR220082:09.91272,0
5319547Pogelšek Katarina ZojaKOČ20072:16.89192,0
6207294Novak LindaASB120082:19.02170,0

po skupinah (9. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
196266Miličić Eržen TinaAKR120072:00.67401,0
2967655Lovše TijaPT20082:05.97324,0
3159638Gorjup UrškaASB120072:12.68238,0
41279579Semprimožnik HanaVEL120072:14.13222,0
5538991Brenčič KristinaMASS320072:20.66154,0
6285830Murovec AnaGO20072:21.45147,0

po skupinah (10. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1875551Turčin NinaPMB20072:03.26362,0
21218863Kavšek Elizabeta ŠpelaVEL120072:04.93338,0
31248009Lončarič TiaVEL220072:06.22320,0
4299226Marčelja MancaKOČ20082:06.29319,0
51227308Kimperk NejaVEL120082:12.10245,0
6866155Ropoša SaraPMB20072:12.43241,0

po skupinah (11. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11136697Sekne HanaTRK120071:56.38470,0
2976166Pučko TajaPT20071:57.12458,0
3105245Rogač KatarinaAKR120081:59.79415,0
4677062Pavasović SofijaMASS120072:04.03351,0
5755100Vehovar EmaMASS120072:17.38186,0
61092848Čerin HanaTRK120072:22.39139,0