Rezultati

Rezultati

PS V DVORANI V MNOGOBOJU ZA U14

Ljubljana, 9.2.2020

SKUPNO - 600 m, pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1255842Ziliani IzakGO20071:53.74383,0
21015605Urbančič LukaŠL120071:53.94381,0
3436139Novšak JakobMASS220071:54.95366,0
455370Smolnikar AžbeAKR120081:55.89352,0
5905832Leban MartinPSČ20071:55.99351,0
61067177Križaj DemianTRK120081:56.19348,0
7947319Stajnko NikPT20081:57.24334,0
8489621Špruk BineMASS520081:57.86325,0
9936162Petrovič AndražPT20071:58.20321,0
10455543Pretnar TilenMASS120071:58.25320,0
11389044Kunaver UrhMASS420071:58.66314,0
121054552Jerše TitTRK220081:58.86312,0
13379099Kraševec MaticMASS220071:58.88311,0
14366008Kogovšek RubenMASS720082:01.14282,0
15998798Mohorič MaksŠL120072:01.48278,0
16887555Črv NikPSČ20072:01.59277,0
17466148Šlibar JakobMASS120072:01.90273,0
1825360Kavčič MatevžAKR220072:02.65264,0
19957357Žitnik Rogelj LanPT20082:02.77262,0
20132825Modrijančič MaticASB120082:02.86261,0
2167443Valter LovroAKR120072:03.46254,0
22839298Schollmayer IvanOL20092:03.97248,0
231031078Girandon MatjažTRK220082:04.17246,0
24498085Tešić FilipMASS620072:04.60241,0
251006694Novak TimŠL220072:04.95236,0
261167728Dacković MarkVEL220072:05.93225,0
27117808Kos ŽigaVEL120072:06.87215,0
28128415Kop JureASB120082:07.01213,0
2919377Klemenc KarelAAD20072:07.26211,0
30896936Kragelj BlažPSČ20072:07.46209,0
311044551Jeras JakaTRK220082:09.09191,0
32986592Miklavčič MartinŠL220072:09.40188,0
331186153Skaza TristanVEL120082:09.74185,0
341076115Nograšek BorTRK120082:12.15161,0
35359274Keder AdrijanMASS420082:12.48158,0
3635819Makuc LukaAKR120072:13.58148,0
3745620Mihelič AndrejAKR220072:14.54140,0
381197312Šmigoc MatevžVEL220082:14.57139,0
391206133Verzelak PeterVEL220072:15.34133,0
40448134Pepelnik Čučnik FilipMASS920082:15.79129,0
41829301Karachun GlebOL20082:17.94112,0
42472194Šoba TajMASS920072:21.2688,0
43409196Lesjak ČrtMASS620082:22.6378,0
44399197Lambergar David JakobMASS720082:26.8154,0
45847429Kobler SvitPMB20082:28.8544,0
46339193Čuček LenartMASS520102:30.3337,0
47418199Murovec MajMASS820082:39.648,0
48327992Bergant TimotejMASS320082:40.855,0
49428200Murovec MakMASS820082:44.411,0
349191Hermann Lan RubenMASS32008DNS0

po skupinah (1. skupina) - 600 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1359274Keder AdrijanMASS420082:12.48158,0
2448134Pepelnik Čučnik FilipMASS920082:15.79129,0
3829301Karachun GlebOL20082:17.94112,0
4339193Čuček LenartMASS520102:30.3337,0
5418199Murovec MajMASS820082:39.648,0
6327992Bergant TimotejMASS320082:40.855,0
7428200Murovec MakMASS820082:44.411,0

po skupinah (2. skupina) - 600 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1366008Kogovšek RubenMASS720082:01.14282,0
2839298Schollmayer IvanOL20092:03.97248,0
319377Klemenc KarelAAD20072:07.26211,0
4409196Lesjak ČrtMASS620082:22.6378,0
5399197Lambergar David JakobMASS720082:26.8154,0
6847429Kobler SvitPMB20082:28.8544,0
349191Hermann Lan RubenMASS32008DNS0

po skupinah (3. skupina) - 600 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1489621Špruk BineMASS520081:57.86325,0
21054552Jerše TitTRK220081:58.86312,0
31167728Dacković MarkVEL220072:05.93225,0
41044551Jeras JakaTRK220082:09.09191,0
51197312Šmigoc MatevžVEL220082:14.57139,0
6472194Šoba TajMASS920072:21.2688,0

po skupinah (4. skupina) - 600 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1887555Črv NikPSČ20072:01.59277,0
2466148Šlibar JakobMASS120072:01.90273,0
31031078Girandon MatjažTRK220082:04.17246,0
4498085Tešić FilipMASS620072:04.60241,0
5117808Kos ŽigaVEL120072:06.87215,0
6128415Kop JureASB120082:07.01213,0

po skupinah (5. skupina) - 600 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1947319Stajnko NikPT20081:57.24334,0
2455543Pretnar TilenMASS120071:58.25320,0
325360Kavčič MatevžAKR220072:02.65264,0
4896936Kragelj BlažPSČ20072:07.46209,0
51186153Skaza TristanVEL120082:09.74185,0
61206133Verzelak PeterVEL220072:15.34133,0

po skupinah (6. skupina) - 600 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11015605Urbančič LukaŠL120071:53.94381,0
2436139Novšak JakobMASS220071:54.95366,0
3389044Kunaver UrhMASS420071:58.66314,0
4957357Žitnik Rogelj LanPT20082:02.77262,0
567443Valter LovroAKR120072:03.46254,0
61006694Novak TimŠL220072:04.95236,0

po skupinah (7. skupina) - 600 m, pionirji U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
155370Smolnikar AžbeAKR120081:55.89352,0
2936162Petrovič AndražPT20071:58.20321,0
3998798Mohorič MaksŠL120072:01.48278,0
4986592Miklavčič MartinŠL220072:09.40188,0
51076115Nograšek BorTRK120082:12.15161,0
645620Mihelič AndrejAKR220072:14.54140,0

po skupinah (8. skupina) - 600 m, pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1255842Ziliani IzakGO20071:53.74383,0
2905832Leban MartinPSČ20071:55.99351,0
31067177Križaj DemianTRK120081:56.19348,0
4379099Kraševec MaticMASS220071:58.88311,0
5132825Modrijančič MaticASB120082:02.86261,0
635819Makuc LukaAKR120072:13.58148,0