Rezultati

Rezultati

Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

Ljubljana, 30.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100TINTA TADEJGŠIŠ7.21
200GRMOVŠEK NEJCSŠGT7.28
300ŠARMAN MARKGIMB7.30
400ARNUŠ MATJAŽSTŠ7.32
500BUKOVEC JANSZŠ7.36
600ULČAR TILENGŠIŠ7.46

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100POTOČKI JAKOBGIMB7.54
200BARTOL ERAZEMGIMV7.60
300LIPOVEC NEJCGIML7.64
400PRIMC LOVRENCGIMŠ7.68
500GLAVAN SVITGIMJP7.69
00VUGA DAVIDGIMLDNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, dijaki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100GRMOVŠEK NEJCSŠGT7.33
200ARNUŠ MATJAŽSTŠ7.35
300ULČAR TILENGŠIŠ7.38
400TINTA TADEJGŠIŠ7.38
400ŠARMAN MARKGIMB7.38
600BUKOVEC JANSZŠ7.47
700POTOČKI JAKOBGIMB7.49
800BARTOL ERAZEMGIMV7.52
900LIPOVEC NEJCGIML7.52
1000GLAVAN SVITGIMJP7.56
1100PRIMC LOVRENCGIMŠ7.59
1200VUGA DAVIDGIML7.77
1300JEZERŠEK MARTINERSŠGL7.79
1400ERJAVEC MATEJERSŠGL7.83
1500JANČAR ANDRAŽGIMŠ7.87
1600BOŽIČ ALJAŽŠCPET7.89
1700KOTAR JUREŠKGLJ7.89
1800HROVATIN ŽIGAGŠIŠ7.95
1900ZUPANČIČ TADEJŠKGLJ7.95
2000TRILER JANŠKGLJ7.99
2100SUBAN JURESFŠ8.06
2200KASTELEC JAKASTŠ8.15
2300STOMILOVIČ VITOSŠOF8.22
2400MATIČ JAKOBŠCL8.28
2500BLATNIK JAKOB MAISŠOF8.43
2600FORTUNA TIMŠCL8.50
2700LONČAR JURESTŠ8.68
00DEČMAN GAŠPERŠCLDNS
00PIRC URBANŠCLDNS
00GUMILAR JERNEJGIMBDNS
00VUJIĆ STEFANGIMBDNS
00BERGANT SAMOGIMBDNS
00GAŠPARIČ NANDEGIMŠDNS
00EBERL BORSFŠDNS
00PEVEC NOVAK TIBORERSŠGLDNS
00KOBILICA JURESFŠDNS
00TROŠT TOMIERSŠGLDNS
00JERŠIN NIKERSŠGLDNS
00BAJS DOMENSFŠDNS
00FUJAN URBANSFŠDNS
00TICA NIKOLAGIMŠDNS
00PRAPROTNIK JAKOBGIMŠDNS
00VRHOVNIK ŽANGIMŠDNS
00FERATOVIĆ AMIRGIMŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100GRMOVŠEK NEJCSŠGT7.33
200ULČAR TILENGŠIŠ7.38
300PRIMC LOVRENCGIMŠ7.59
00PIRC URBANŠCLDNS
00BERGANT SAMOGIMBDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100BARTOL ERAZEMGIMV7.52
200VUGA DAVIDGIML7.77
300JEZERŠEK MARTINERSŠGL7.79
00DEČMAN GAŠPERŠCLDNS
00EBERL BORSFŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ARNUŠ MATJAŽSTŠ7.35
200GLAVAN SVITGIMJP7.56
300TRILER JANŠKGLJ7.99
400SUBAN JURESFŠ8.06
00PEVEC NOVAK TIBORERSŠGLDNS
00FERATOVIĆ AMIRGIMŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100POTOČKI JAKOBGIMB7.49
200JANČAR ANDRAŽGIMŠ7.87
300HROVATIN ŽIGAGŠIŠ7.95
400STOMILOVIČ VITOSŠOF8.22
500MATIČ JAKOBŠCL8.28

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ERJAVEC MATEJERSŠGL7.83
200BOŽIČ ALJAŽŠCPET7.89
300LONČAR JURESTŠ8.68
00GUMILAR JERNEJGIMBDNS
00PRAPROTNIK JAKOBGIMŠDNS
00FUJAN URBANSFŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100BUKOVEC JANSZŠ7.47
200LIPOVEC NEJCGIML7.52
300KOTAR JUREŠKGLJ7.89
00GAŠPARIČ NANDEGIMŠDNS
00BAJS DOMENSFŠDNS
00JERŠIN NIKERSŠGLDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100TINTA TADEJGŠIŠ7.38
200BLATNIK JAKOB MAISŠOF8.43
300FORTUNA TIMŠCL8.50
00VUJIĆ STEFANGIMBDNS
00TICA NIKOLAGIMŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, dijaki   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ŠARMAN MARKGIMB7.38
200ZUPANČIČ TADEJŠKGLJ7.95
300KASTELEC JAKASTŠ8.15
00KOBILICA JURESFŠDNS
00TROŠT TOMIERSŠGLDNS
00VRHOVNIK ŽANGIMŠDNS