Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Novo mesto, 25.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13014548Likar BrinaTRK20059.020,158
234553Jordan Nadižar KatjušaAKK20059.070,141
324549Andolšek LanaAKK20059.140,145
4331532Perpar MajaOL20059.350,226
5978007Pustatičnik ŽivaKLC20059.580,168
62556166Pučko TajaPT20079.710,164
7315585Doberšek EmaASB20069.760,202
81144776Grobler TinkaraKRKA20059.790,239

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13014548Likar BrinaTRK2005q9.230,193
224549Andolšek LanaAKK2005q9.280,145
334553Jordan Nadižar KatjušaAKK2005q9.290,146
4331532Perpar MajaOL2005q9.570,199
5978007Pustatičnik ŽivaKLC2005q9.640,181
62556166Pučko TajaPT2007q9.730,174
71144776Grobler TinkaraKRKA2005q9.800,537
8315585Doberšek EmaASB2006q9.910,181
9746852Brun AljaGO20069.940,160
102194428Fonovič StašaPMB20059.950,176
11665417Markovič PetjaDTO200610.160,201
12346330Vavdi JernejaASB200510.170,228
131406878Dresler DašaKRO200610.190,216
1446530Omerzu TinkaraBRE200610.200,210
151935740Potočar ŽivaMASS200510.220,198
164317055Cvelbar ZarjaBRE200610.380,254
171373995Brenk AjdaKRO200610.410,354
18125123Papler MancaAKR200610.410,219
194817056Rožman VitaBRE200510.510,165
201835987Golmajer NinaMASS200610.680,190
213205660Arčan Magajne NajaŽALEC200510.760,277
221437937Korošec-Küssel MašaKRO200610.770,586
231579188Valant AnaKRO200511.040,189
241996406Veljkovič Hirsch EvaMASS200611.240,172
2185629Brezac TajaPMB2008DNS
1876885Kernel DašaMASS2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1978007Pustatičnik ŽivaKLC2005q9.640,181
2315585Doberšek EmaASB2006q9.910,181
32194428Fonovič StašaPMB20059.950,176
44317055Cvelbar ZarjaBRE200610.380,254
51835987Golmajer NinaMASS200610.680,190
63205660Arčan Magajne NajaŽALEC200510.760,277
71437937Korošec-Küssel MašaKRO200610.770,586

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13014548Likar BrinaTRK2005q9.230,193
234553Jordan Nadižar KatjušaAKK2005q9.290,146
32556166Pučko TajaPT2007q9.730,174
41935740Potočar ŽivaMASS200510.220,198
51373995Brenk AjdaKRO200610.410,354
2185629Brezac TajaPMB2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK2005q9.280,145
2331532Perpar MajaOL2005q9.570,199
3346330Vavdi JernejaASB200510.170,228
446530Omerzu TinkaraBRE200610.200,210
5125123Papler MancaAKR200610.410,219
61579188Valant AnaKRO200511.040,189
1876885Kernel DašaMASS2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11144776Grobler TinkaraKRKA2005q9.800,537
2746852Brun AljaGO20069.940,160
3665417Markovič PetjaDTO200610.160,201
41406878Dresler DašaKRO200610.190,216
54817056Rožman VitaBRE200510.510,165
61996406Veljkovič Hirsch EvaMASS200611.240,172