Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Novo mesto, 25.1.2020

SKUPNO - 1000 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11016482Živko Tia TanjaKLC20063:07.70
2492584Slapšak AjdaBRE20053:07.72
32848244Mohar HanaŠPELA20073:08.66
42222957Krajnc LaraPMB20053:12.00
51343360Batis ŽivaKRO20053:13.48
61006273Založnik EvaKLC20053:13.60
72626405Vencelj IzaSEV20063:14.02
81135853Gorenc JulijaKRKA20053:14.50
9797392Brezovnik ZalaKAK20063:14.69
102915705Kramberger AnaŠTA20073:15.23
111505366Rotar Paušič LinaKRO20053:15.51
12277503Ogrizek AnaAKŠ20073:16.55
13502586Slapšak ŽivaBRE20063:17.71
143104737Delić LanaVEL20063:18.82
15428939Andrejaš NušaBRE20053:19.08
162836755Lebar PiaŠPELA20063:20.35
17968979Platovnjak AjdaKLC20053:22.99
182265551Turčin NinaPMB20073:24.56
192465657Leban Jež GajaPSČ20063:26.11
202634287Zupančič NajaSEV20053:26.33
21157883Rotar KarinAKR20053:26.36
22268354*Gashi AltinaAKŠ20053:26.85
233285034Souidi KristinaAAD20063:28.60
242408614Rengeo Marija LucijaPOM20073:30.23
252418615Smej ŽivaPOM20053:30.31
262308617Erjavec KatarinaPOM20073:30.63
271600Ferlin MarušaKrško20053:33.48
28455460Jurman MiaBRE20083:35.43
291958033Škafar AnuškaMASS20053:35.55
30938633Kovačič ElaKAŠ20063:37.25
312579075Štumberger TajaPT20063:44.31
321367368Bolta AnjaKRO20063:47.15
331425777Klemše NanaKRO20073:47.32
341039226Marčelja MancaKOČ20083:50.22
352619624Šturbej SergejaSEV20063:51.90
362087502Borko NikaORM20063:51.91
371610Praznik NastjaKrško20053:59.21
96535Jožef AnaAKR2006DNF

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12222957Krajnc LaraPMB20053:12.00
21343360Batis ŽivaKRO20053:13.48
33285034Souidi KristinaAAD20063:28.60
41039226Marčelja MancaKOČ20083:50.22
52619624Šturbej SergejaSEV20063:51.90
62087502Borko NikaORM20063:51.91

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1428939Andrejaš NušaBRE20053:19.08
2968979Platovnjak AjdaKLC20053:22.99
3157883Rotar KarinAKR20053:26.36
4455460Jurman MiaBRE20083:35.43
51958033Škafar AnuškaMASS20053:35.55
62579075Štumberger TajaPT20063:44.31
71425777Klemše NanaKRO20073:47.32

po skupinah (3. skupina) - 1000 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12265551Turčin NinaPMB20073:24.56
22465657Leban Jež GajaPSČ20063:26.11
3268354*Gashi AltinaAKŠ20053:26.85
42408614Rengeo Marija LucijaPOM20073:30.23
52418615Smej ŽivaPOM20053:30.31
62308617Erjavec KatarinaPOM20073:30.63
71600Ferlin MarušaKrško20053:33.48
81367368Bolta AnjaKRO20063:47.15
91610Praznik NastjaKrško20053:59.21

po skupinah (4. skupina) - 1000 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12626405Vencelj IzaSEV20063:14.02
21135853Gorenc JulijaKRKA20053:14.50
3797392Brezovnik ZalaKAK20063:14.69
42915705Kramberger AnaŠTA20073:15.23
5277503Ogrizek AnaAKŠ20073:16.55
6502586Slapšak ŽivaBRE20063:17.71
73104737Delić LanaVEL20063:18.82
8938633Kovačič ElaKAŠ20063:37.25

po skupinah (5. skupina) - 1000 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11016482Živko Tia TanjaKLC20063:07.70
2492584Slapšak AjdaBRE20053:07.72
32848244Mohar HanaŠPELA20073:08.66
41006273Založnik EvaKLC20053:13.60
51505366Rotar Paušič LinaKRO20053:15.51
62836755Lebar PiaŠPELA20063:20.35
72634287Zupančič NajaSEV20053:26.33
96535Jožef AnaAKR2006DNF