Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Novo mesto, 25.1.2020

SKUPNO - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12942508Zbičajnik KarolinaŠTA200541.560,191
22674220Korošec GajaSLG200542.230,172
31865424Keder LinaMASS200542.460,176
4447893Germek AvaBRE200543.830,302
5865283Mager MajaKAK200644.170,188
6336345Majer NušaASB200645.060,132
73235096Štefan EmaŽALEC200745.210,202
81144776Grobler TinkaraKRKA200545.210,192
93146996Kočnik Točaj MojcaVEL200545.340,176
101565493Vacik EmaKRO200645.430,249
1187546Janša KatjaAKR200545.450,176
122207449Frangež MajaPMB200545.460,155
131596783Žibert LaraKRO200545.470,185
14288201Vrbek KajaAKŠ200645.570,208
15326183Gojčič TinaASB200545.700,157
163246209Tičič TejaŽALEC200645.720,244
171511867Rous KristinaKRO200545.740,138
18202310Davidovič LeaNAV200645.790,636
192318613Erjavec MarušaPOM200545.790,248
203334920Vučko TajaOL200546.180,173
212829040Janežič ElaŠPELA200746.190,199
222588471Brinjevec KajaRUD200746.220,224
233196628Rup ZarjaVRH200546.310,181
242816560Ferfolja NežaŠPELA200746.570,163
252727464Šumah NastjaSLG200546.650,211
263328287Posel Tia EdvardaOL200546.780,273
27185478Turk TinkaAKR200747.200,174
283138863Kavšek Elizabeta ŠpelaVEL200747.350,162
29556367Ločnikar Jarc AnaDOM200648.570,173
303308297Kobe TatjanaOL200648.740,161
312925731Premzl MajaŠTA200648.750,195
322236355Ogrinc LanaPMB200848.890,236
33475532Reberšak NejaBRE200648.920,150
342348441Horvat LaraPOM200748.920,301
352338857Hafner MancaPOM200549.160,178
361124740Anderlič LizaKRKA200649.190,188
373278874Majstorovič ZalaAAD200649.390,125
38885286Vučetić IvanaKAK200649.430,170
391889623Klinec LinaMASS200850.300,175
402429055Sočič TisaPOM200650.310,191
411059230Robida UlaKOČ200750.340,162
42514989Slišković Ella AnaBRE200550.610,161
432669360Gornjec NajaSLG200551.360,329
441897940Lesjak PiaMASS200651.410,199
452369063Mate VesnaPOM200751.500,271
462385769Maučec JulijaPOM200552.820,186
47839595Jamnik EmaKAK200754.390,696
48269926Potočnik LanaSLG200654.500,170
49808723Burjak JeraKAK200755.360,203
1398750Dominko DianaKRO2005DQ0,149
2546161Klasinc PiaPT2006DNS
2107563Polanec LeaORM2005DNS
926438Burja ŽivaKAŠ2006DNS
2036896Dobršek TiaNAV2005DNS
1943943Roš ZanaMASS2006DNS
3159605Nadlučnik NeaVEL2006DNS
2185629Brezac TajaPMB2008DNS
1487909Ostanek IzabelaKRO2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12429055Sočič TisaPOM200650.310,191
2036896Dobršek TiaNAV2005DNS
3159605Nadlučnik NeaVEL2006DNS

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13328287Posel Tia EdvardaOL200546.780,273
22236355Ogrinc LanaPMB200848.890,236
32338857Hafner MancaPOM200549.160,178
2107563Polanec LeaORM2005DNS

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12588471Brinjevec KajaRUD200746.220,224
2185478Turk TinkaAKR200747.200,174
33138863Kavšek Elizabeta ŠpelaVEL200747.350,162
42369063Mate VesnaPOM200751.500,271

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13334920Vučko TajaOL200546.180,173
22669360Gornjec NajaSLG200551.360,329
1398750Dominko DianaKRO2005DQ0,149
1487909Ostanek IzabelaKRO2005DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1326183Gojčič TinaASB200545.700,157
23308297Kobe TatjanaOL200648.740,161
32348441Horvat LaraPOM200748.920,301
2546161Klasinc PiaPT2006DNS

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11596783Žibert LaraKRO200545.470,185
23196628Rup ZarjaVRH200546.310,181
31124740Anderlič LizaKRKA200649.190,188
41889623Klinec LinaMASS200850.300,175

po skupinah (7. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11565493Vacik EmaKRO200645.430,249
22816560Ferfolja NežaŠPELA200746.570,163
31059230Robida UlaKOČ200750.340,162
926438Burja ŽivaKAŠ2006DNS

po skupinah (8. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11144776Grobler TinkaraKRKA200545.210,192
22727464Šumah NastjaSLG200546.650,211
3839595Jamnik EmaKAK200754.390,696

po skupinah (9. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13146996Kočnik Točaj MojcaVEL200545.340,176
2288201Vrbek KajaAKŠ200645.570,208
3475532Reberšak NejaBRE200648.920,150
4885286Vučetić IvanaKAK200649.430,170

po skupinah (10. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1865283Mager MajaKAK200644.170,188
2336345Majer NušaASB200645.060,132
31511867Rous KristinaKRO200545.740,138
43278874Majstorovič ZalaAAD200649.390,125

po skupinah (11. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13235096Štefan EmaŽALEC200745.210,202
2202310Davidovič LeaNAV200645.790,636
3514989Slišković Ella AnaBRE200550.610,161
4808723Burjak JeraKAK200755.360,203

po skupinah (12. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
187546Janša KatjaAKR200545.450,176
22318613Erjavec MarušaPOM200545.790,248
3269926Potočnik LanaSLG200654.500,170
2185629Brezac TajaPMB2008DNS

po skupinah (13. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12207449Frangež MajaPMB200545.460,155
23246209Tičič TejaŽALEC200645.720,244
32829040Janežič ElaŠPELA200746.190,199
41897940Lesjak PiaMASS200651.410,199

po skupinah (14. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12942508Zbičajnik KarolinaŠTA200541.560,191
2447893Germek AvaBRE200543.830,302
32385769Maučec JulijaPOM200552.820,186
1943943Roš ZanaMASS2006DNS

po skupinah (15. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12674220Korošec GajaSLG200542.230,172
21865424Keder LinaMASS200542.460,176
3556367Ločnikar Jarc AnaDOM200648.570,173
42925731Premzl MajaŠTA200648.750,195