Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Novo mesto, 25.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1871166Potnik LucijaKAK20057.830,178
22787826Šinkec NikaŠEN20057.960,143
32674220Korošec GajaSLG20058.020,125
43001743Bodiroža LanaTRK20068.070,177
524549Andolšek LanaAKK20058.180,177
61381814Burger NajaKRO20058.200,175
744554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.200,164
8166802Sabalič DoraAKR20058.210,166

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1871166Potnik LucijaKAK20057.980,173
22674220Korošec GajaSLG20057.980,143
33001743Bodiroža LanaTRK20068.020,161
42787826Šinkec NikaŠEN20058.030,146
524549Andolšek LanaAKK20058.150,163
61381814Burger NajaKRO20058.190,159
7166802Sabalič DoraAKR20058.190,141
844554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.220,168
92705292Samec TjašaSLG20058.280,208
9336345Majer NušaASB20068.280,148
113032860Tomše LaraTRK20068.350,177
121495959Petruna MancaKRO20058.380,163
133254498Vignjević EvaŽALEC20078.400,147
141856849Javornik KajaMASS20068.430,126
152318613Erjavec MarušaPOM20058.450,192
162996000Baltič PiaTRK20058.470,164
172373922Matjašec ZalaPOM20068.490,159
183226187Miklaužič GajaŽALEC20078.500,161
192484361Sovdat AjdaPSČ20068.510,207
2032917048Janželj BrinaOL20058.560,193
212932270Ribič LaraŠTA20058.570,166
22865283Mager MajaKAK20068.570,158
232006815Žuvela LucijaMASS20058.580,369
241469512Mrvar NajaKRO20058.580,195
252777820Pavlič NežaŠEN20068.600,171
26605157Vuk MaruškaDOM20068.620,156
272329053Gerič NelaPOM20078.630,164
281457659Medica LeaKRO20058.630,348
292727464Šumah NastjaSLG20058.650,196
30595602Supej KajaDOM20068.670,174
313119606Jernejc MajaVEL20058.700,205
32346330Vavdi JernejaASB20058.710,283
33536249Gabrovec AljaDOM20058.730,200
341919103Magister NatašaMASS20058.750,184
351907941Lesjak TrišaMASS20058.750,168
362715822Šaloven LaraSLG20058.760,160
372455512Kenda Drekonja LeaPSČ20078.790,174
383205660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.800,290
39288201Vrbek KajaAKŠ20068.820,234
40574327Parkelj ZalaDOM20068.830,140
41821254Helbl MarušaKAK20068.830,243
423308297Kobe TatjanaOL20068.840,164
43547388Galič NinaDOM20068.850,176
441167092Luzar PatricijaKRKA20068.920,210
45202310Davidovič LeaNAV20068.930,263
462246155Ropoša SaraPMB20078.950,168
471548417Šetina GabrielaKRO20068.960,235
48989622Urankar EvaKLC20058.970,201
491796725Eržen EnjaMASS20068.980,256
503216186Arčan Magajne PinaŽALEC20088.990,199
513188107Muratović AidaVRH20069.070,157
522399061Perš NikaPOM20069.070,331
53885286Vučetić IvanaKAK20069.110,217
542277448Wenzel Hana MarijaPMB20059.110,204
551923890Oceguera Battelino YonaMASS20069.160,348
561588734Vrečar KatjaKRO20069.200,225
572077280Bedekovič MojcaORM20069.220,173
581809059Gaberšček TajaMASS20069.230,155
59855282Lužnik LiaKAK20069.270,167
601529316Sejdinoska LauraKRO20089.270,205
612477942Manfreda TamaraPSČ20059.420,202
622495603Sovdat GajaPSČ20089.460,258
631447946Lamprecht NikaKRO20069.500,617
641414793Jordan ZojaKRO20079.600,214
65815652Čevnik NinaKAK20069.850,225
2358435Horvat LeoniPOM2005DQ
847768Lesjak MancaKAK2006DQ
1816091Gajič EvaMASS2005DNS0,167
2280Leskovar TisaPodSB2005DNS
1985100Vehovar EmaMASS2007DNS
2036896Dobršek TiaNAV2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
144554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.220,168
23032860Tomše LaraTRK20068.350,177
3865283Mager MajaKAK20068.570,158
42715822Šaloven LaraSLG20058.760,160
53205660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.800,290
62399061Perš NikaPOM20069.070,331
71529316Sejdinoska LauraKRO20089.270,205
1816091Gajič EvaMASS2005DNS0,167

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11381814Burger NajaKRO20058.190,159
2166802Sabalič DoraAKR20058.190,141
33254498Vignjević EvaŽALEC20078.400,147
41856849Javornik KajaMASS20068.430,126
52318613Erjavec MarušaPOM20058.450,192
63119606Jernejc MajaVEL20058.700,205
71907941Lesjak TrišaMASS20058.750,168
83188107Muratović AidaVRH20069.070,157

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12787826Šinkec NikaŠEN20058.030,146
23226187Miklaužič GajaŽALEC20078.500,161
3346330Vavdi JernejaASB20058.710,283
4202310Davidovič LeaNAV20068.930,263
51548417Šetina GabrielaKRO20068.960,235
62277448Wenzel Hana MarijaPMB20059.110,204
72495603Sovdat GajaPSČ20089.460,258
847768Lesjak MancaKAK2006DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1336345Majer NušaASB20068.280,148
22006815Žuvela LucijaMASS20058.580,369
32329053Gerič NelaPOM20078.630,164
43308297Kobe TatjanaOL20068.840,164
52246155Ropoša SaraPMB20078.950,168
6885286Vučetić IvanaKAK20069.110,217
71588734Vrečar KatjaKRO20069.200,225
2036896Dobršek TiaNAV2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1871166Potnik LucijaKAK20057.980,173
22705292Samec TjašaSLG20058.280,208
32484361Sovdat AjdaPSČ20068.510,207
41469512Mrvar NajaKRO20058.580,195
51919103Magister NatašaMASS20058.750,184
6574327Parkelj ZalaDOM20068.830,140
71167092Luzar PatricijaKRKA20068.920,210
8989622Urankar EvaKLC20058.970,201

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12996000Baltič PiaTRK20058.470,164
22373922Matjašec ZalaPOM20068.490,159
332917048Janželj BrinaOL20058.560,193
42777820Pavlič NežaŠEN20068.600,171
52455512Kenda Drekonja LeaPSČ20078.790,174
6547388Galič NinaDOM20068.850,176
71447946Lamprecht NikaKRO20069.500,617
1985100Vehovar EmaMASS2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13001743Bodiroža LanaTRK20068.020,161
22932270Ribič LaraŠTA20058.570,166
32727464Šumah NastjaSLG20058.650,196
4595602Supej KajaDOM20068.670,174
5821254Helbl MarušaKAK20068.830,243
61809059Gaberšček TajaMASS20069.230,155
71414793Jordan ZojaKRO20079.600,214

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12674220Korošec GajaSLG20057.980,143
2605157Vuk MaruškaDOM20068.620,156
31457659Medica LeaKRO20058.630,348
41796725Eržen EnjaMASS20068.980,256
53216186Arčan Magajne PinaŽALEC20088.990,199
6855282Lužnik LiaKAK20069.270,167
72477942Manfreda TamaraPSČ20059.420,202
2358435Horvat LeoniPOM2005DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
124549Andolšek LanaAKK20058.150,163
21495959Petruna MancaKRO20058.380,163
3536249Gabrovec AljaDOM20058.730,200
4288201Vrbek KajaAKŠ20068.820,234
51923890Oceguera Battelino YonaMASS20069.160,348
62077280Bedekovič MojcaORM20069.220,173
7815652Čevnik NinaKAK20069.850,225
2280Leskovar TisaPodSB2005DNS