Rezultati

Rezultati

Atletski miting v dvorani

Novo mesto, 25.1.2020

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114214585Pogorevc MajaSLG199624.910,219
215417178Dolenc NežaTRK200325.500,229
3712719Trajkovič GalaASB199825.640,194
41257363Kaučič AjdaPMB200325.800,244
5832790Remškar MancaKRO200425.860,269
61384647Hovnik Zala KatarinaSLG200226.220,155
7315410Topler DenisaKAK200326.480,184
81454216Vovk VitaSLG200226.580,211
91694456Štorman TejaŽALEC200326.920,272
10825683Logar ŠpelaKRO200326.950,204
111024085Česen KristinaMASS200127.090,291
121051766Gregorec AnjaMASS199927.240,164
1312717314Kšela LizaPMB200327.460,184
14126577Kralj NikaPMB200327.460,176
15408076Suhovršnik KarinKLC200427.820,157
16463003Pugelj AljaKOČ200328.170,167
17581641Korasa NikaKRKA200328.330,147
187916810Bergant NikaKRO200228.760,153
1916416654Hrovat LauraVEL200228.840,196
201417401Mori TjašaSLG200430.430,205
21118921Kolenc EmaBLED200432.790,260
573081Gimpelj AnaKRKA2002DNS
4216781Zakošek IzaKLC2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11384647Hovnik Zala KatarinaSLG200226.220,155
21694456Štorman TejaŽALEC200326.920,272
3118921Kolenc EmaBLED200432.790,260

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11024085Česen KristinaMASS200127.090,291
212717314Kšela LizaPMB200327.460,184
3463003Pugelj AljaKOČ200328.170,167
47916810Bergant NikaKRO200228.760,153

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1315410Topler DenisaKAK200326.480,184
21454216Vovk VitaSLG200226.580,211
31051766Gregorec AnjaMASS199927.240,164
41417401Mori TjašaSLG200430.430,205

po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
115417178Dolenc NežaTRK200325.500,229
2712719Trajkovič GalaASB199825.640,194
3408076Suhovršnik KarinKLC200427.820,157
416416654Hrovat LauraVEL200228.840,196

po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1832790Remškar MancaKRO200425.860,269
2581641Korasa NikaKRKA200328.330,147
4216781Zakošek IzaKLC2003DNS
573081Gimpelj AnaKRKA2002DNS

po skupinah (6. skupina) - 200 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114214585Pogorevc MajaSLG199624.910,219
21257363Kaučič AjdaPMB200325.800,244
3825683Logar ŠpelaKRO200326.950,204
4126577Kralj NikaPMB200327.460,176