Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2007

Ljubljana, 18.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11626610Schuster DomenMASS20078.51
22156162Petrovič AndražPT20078.52
32395605Urbančič LukaŠL20078.53
41579099Kraševec MaticMASS20078.68
52386694Novak TimŠL20078.70
61796794Pregelj Cigale GašperMED20078.74

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12378798Mohorič MaksŠL20078.68
22659544Brumen BorTRK20078.74
31949590Sečko JašaPOM20078.84
41786796Dobnikar ŽigaMED20078.98
52366592Miklavčič MartinŠL20079.02
62293042Komar MatejSLG20079.29

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirji - 13 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12156162Petrovič AndražPT20078.51
21579099Kraševec MaticMASS20078.52
31626610Schuster DomenMASS20078.65
42395605Urbančič LukaŠL20078.65
52386694Novak TimŠL20078.66
61796794Pregelj Cigale GašperMED20078.77
71949590Sečko JašaPOM20078.81
72659544Brumen BorTRK20078.81
92378798Mohorič MaksŠL20078.85
101786796Dobnikar ŽigaMED20078.91
112366592Miklavčič MartinŠL20079.05
122293042Komar MatejSLG20079.07
132739504Nograšek LukaTRK20079.09
141356180Rojina GašperKRO20079.12
15649151Costantini BorGO20079.17
162107555Črv NikPSČ20079.20
172139388Trost MarePSČ20079.21
181827369Mlasko JurePMB20079.22
191642194Šoba TajMASS20079.25
201848414Salaj ŽigaPMB20079.33
212116936Kragelj BlažPSČ20079.42
222309251Krajnc LovroSLG20079.46
232328480Samec JanSLG20079.48
24856498Sevšek AlexKAŠ20079.62
2125832Leban MartinPSČ2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11579099Kraševec MaticMASS20078.52
22386694Novak TimŠL20078.66
31848414Salaj ŽigaPMB20079.33
42328480Samec JanSLG20079.48
2125832Leban MartinPSČ2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12395605Urbančič LukaŠL20078.65
21786796Dobnikar ŽigaMED20078.91
32293042Komar MatejSLG20079.07
42739504Nograšek LukaTRK20079.09
52107555Črv NikPSČ20079.20

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11796794Pregelj Cigale GašperMED20078.77
22659544Brumen BorTRK20078.81
32378798Mohorič MaksŠL20078.85
42139388Trost MarePSČ20079.21
51642194Šoba TajMASS20079.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11626610Schuster DomenMASS20078.65
21949590Sečko JašaPOM20078.81
31356180Rojina GašperKRO20079.12
4649151Costantini BorGO20079.17
52309251Krajnc LovroSLG20079.46

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirji - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12156162Petrovič AndražPT20078.51
22366592Miklavčič MartinŠL20079.05
31827369Mlasko JurePMB20079.22
42116936Kragelj BlažPSČ20079.42
5856498Sevšek AlexKAŠ20079.62