Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE

Ljubljana, 29.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100UMUNNA IKE SVITRJAKOPIČ8.95
200RADIĆ ANEJVIČ8.96
300TUŠEK JAKOBDKUMAR9.05
400JERANČIČ MATEJBJAKCA9.06
500KUKAVICA BENJAMINMKRPAN9.21
600LJUBIČIĆ EGONBJAKCA9.26

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100UMUNNA IKE SVITRJAKOPIČ9.01
200TUŠEK JAKOBDKUMAR9.07
300JERANČIČ MATEJBJAKCA9.09
400RADIĆ ANEJVIČ9.14
500LJUBIČIĆ EGONBJAKCA9.21
600KUKAVICA BENJAMINMKRPAN9.22
700KRALJ MIHAOKOVAČIČ9.34
800PORENTA TILENFBEVKA9.36
900ZULIĆ ANELMKRPAN9.46
1000SEVER JANVIČ9.51
1100MATKOVIĆ NIKOMJARC9.51
1200ŠTEPIC MAJMPEČAR9.52
1300ROBIČ ALJAŽSOSTRO9.56
1400LOŽAR JOŠTVKRAIGHER9.78
1500RIBIČ GAŠPERMPEČAR9.78
00AMON PATRIKFRSTANETADNS
00AVŠIČ DANIJELAŠUŠTARDNS
00RAJBAR ŽANMPEČARDNS
00ŠTREKELJ VIDMPEČARDNS
00DAKSKOBLER LOVROMJARCDNS
00KAKER ROKMKRPANDNS
00TORKAR LUKAVIČDNS
00PAULIČ ALBERTNJARŠEDNS
00KOROŠEC GALNJARŠEDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100UMUNNA IKE SVITRJAKOPIČ9.01
200KUKAVICA BENJAMINMKRPAN9.22
300MATKOVIĆ NIKOMJARC9.51
400ROBIČ ALJAŽSOSTRO9.56
500RIBIČ GAŠPERMPEČAR9.78
00KOROŠEC GALNJARŠEDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100LJUBIČIĆ EGONBJAKCA9.21
200ZULIĆ ANELMKRPAN9.46
300SEVER JANVIČ9.51
00DAKSKOBLER LOVROMJARCDNS
00RAJBAR ŽANMPEČARDNS
00AMON PATRIKFRSTANETADNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100TUŠEK JAKOBDKUMAR9.07
200JERANČIČ MATEJBJAKCA9.09
300KRALJ MIHAOKOVAČIČ9.34
400ŠTEPIC MAJMPEČAR9.52
00TORKAR LUKAVIČDNS
00KAKER ROKMKRPANDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100RADIĆ ANEJVIČ9.14
200PORENTA TILENFBEVKA9.36
300LOŽAR JOŠTVKRAIGHER9.78
00PAULIČ ALBERTNJARŠEDNS
00ŠTREKELJ VIDMPEČARDNS
00AVŠIČ DANIJELAŠUŠTARDNS