Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE

Ljubljana, 29.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100PETRUNA MANCAMPEČAR8.30
200PERPAR MAJAFBEVKA8.37
300JANŽELJ BRINATRNOVO8.44
400GAJIČ EVAVIČ8.45
500VUČKO TAJABJAKCA8.54
600ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.56

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100PERPAR MAJAFBEVKA8.37
200JANŽELJ BRINATRNOVO8.50
300PETRUNA MANCAMPEČAR8.52
400GAJIČ EVAVIČ8.54
500VUČKO TAJABJAKCA8.57
600ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.61
700OSTANEK IZABELAAŠUŠTAR8.61
800KEDER LINAJMDOL8.62
900SVETINA NINAMVRHOVNIK8.62
1000ROTAR PAUŠIČ LINAMJARC8.65
1100POSEL TIA EDVARDAMPEČAR8.67
1200ŽIBERT LARAVIČ8.68
1300VACIK EMAMPEČAR8.69
1400MEDICA LEAMPEČAR8.71
1500ROUS KRISTINAVIČ8.75
1600KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.75
00JAKOLIČ ELAHSMREKARDNS
00DUHOVNIK PIA KLARAAŠUŠTARDNS
00HAMERŠAK NIKANJARŠEDNS
00PETRIČ VITANJARŠEDNS
00KOSTOVSKA KLARABIČEVJEDNS
00HRIBAR LINAVKRAIGHERDNS
00BURGER NAJASPŠIŠKADNS
00MATAK DEMIKAŠELJDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100SVETINA NINAMVRHOVNIK8.62
200ROTAR PAUŠIČ LINAMJARC8.65
300MEDICA LEAMPEČAR8.71
00BURGER NAJASPŠIŠKADNS
00KOSTOVSKA KLARABIČEVJEDNS
00HAMERŠAK NIKANJARŠEDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.61
200POSEL TIA EDVARDAMPEČAR8.67
300ŽIBERT LARAVIČ8.68
00DUHOVNIK PIA KLARAAŠUŠTARDNS
00MATAK DEMIKAŠELJDNS
00PETRIČ VITANJARŠEDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100PETRUNA MANCAMPEČAR8.52
200GAJIČ EVAVIČ8.54
300OSTANEK IZABELAAŠUŠTAR8.61
400KEDER LINAJMDOL8.62
00HRIBAR LINAVKRAIGHERDNS
00JAKOLIČ ELAHSMREKARDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100PERPAR MAJAFBEVKA8.37
200JANŽELJ BRINATRNOVO8.50
300VUČKO TAJABJAKCA8.57
400VACIK EMAMPEČAR8.69
500ROUS KRISTINAVIČ8.75
600KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.75