Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE

Ljubljana, 29.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ROTAR LUKAMPEČAR7.55
200STANKO OŽBEJFBEVKA7.60
300KAR KLOBUČARIČ TIMHSMREKAR7.70
400VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.75
500GUBERAC NIKMKRPAN7.77
600KUJOVIĆ TIANDRAVLJE8.07

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ROTAR LUKAMPEČAR7.56
200STANKO OŽBEJFBEVKA7.61
300VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.75
400KAR KLOBUČARIČ TIMHSMREKAR7.77
500GUBERAC NIKMKRPAN7.86
600KUJOVIĆ TIANDRAVLJE7.87
700KRAKOVIĆ ARIJANPOLJE7.88
800PAVLIČ JAKABIČEVJE7.90
900SELIMOVIĆ ALMIRVVODNIK7.93
1000ŠTRAVS ŽIGAVIČ7.93
1100JURCA TIMVIČ7.95
1200KONDIČ SAŠOSOSTRO8.05
1300ŠKOF LUKAKOSEZE8.08
1400MARINOSKI MILOSHPOLJE8.11
1500PEČEČNIK FILIPDKUMAR8.14
1600GMAJNAR LUKAZADOBROVA8.20
1700DREMELJ ŽIGATČUFAR8.22
1800MARIOSKI ANGELPOLJE8.24
1900LAJEVEC MATEJPOLJE8.29
2000LAMPRECHT MAXIMSPŠIŠKA8.31
00LAMBERGAR KAL DOMINIKRJAKOPIČDNS
00ROVAN JAROŠVRHOVCIDNS
00PRAMENKO LANVIČDNS
00KOSTRIĆ MAKSIMTČUFARDNS
00ZGONC MAJOKOVAČIČDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100KAR KLOBUČARIČ TIMHSMREKAR7.77
200DREMELJ ŽIGATČUFAR8.22
300MARIOSKI ANGELPOLJE8.24
00PRAMENKO LANVIČDNS
00ZGONC MAJOKOVAČIČDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.75
200ŠTRAVS ŽIGAVIČ7.93
300KONDIČ SAŠOSOSTRO8.05
400ŠKOF LUKAKOSEZE8.08
500LAJEVEC MATEJPOLJE8.29

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100SELIMOVIĆ ALMIRVVODNIK7.93
200JURCA TIMVIČ7.95
300MARINOSKI MILOSHPOLJE8.11
400GMAJNAR LUKAZADOBROVA8.20
00ROVAN JAROŠVRHOVCIDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100STANKO OŽBEJFBEVKA7.61
200GUBERAC NIKMKRPAN7.86
300PAVLIČ JAKABIČEVJE7.90
400PEČEČNIK FILIPDKUMAR8.14
500LAMPRECHT MAXIMSPŠIŠKA8.31

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ROTAR LUKAMPEČAR7.56
200KUJOVIĆ TIANDRAVLJE7.87
300KRAKOVIĆ ARIJANPOLJE7.88
00KOSTRIĆ MAKSIMTČUFARDNS
00LAMBERGAR KAL DOMINIKRJAKOPIČDNS