Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE

Ljubljana, 29.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100VEHOVAR EMASPŠIŠKA8.40
200PODGORŠEK AJDAVVODNIK8.61
300FERFOLJA NEŽAMVRHOVNIK8.65
400VUKMIROVIČ MULEJ EVASNASELJE9.05
500BABIČ STELAVKRAIGHER9.13
600BAŠNEC NIKASOSTRO9.20

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100VEHOVAR EMASPŠIŠKA8.42
200FERFOLJA NEŽAMVRHOVNIK8.65
300PODGORŠEK AJDAVVODNIK8.73
400VUKMIROVIČ MULEJ EVASNASELJE8.93
500BAŠNEC NIKASOSTRO9.07
600BABIČ STELAVKRAIGHER9.19
700ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFAR9.21
800BRENČIČ KRISTINAVKRAIGHER9.22
900LJUBIJANKIĆ NAILAPOLJE9.22
1000IBRČIČ TJAŠAPOLJANE9.26
1100REJC SARA LEAVIČ9.29
1200DJEDOVIĆ SARAVIČ9.31
1300PAVLIČ NEŽAVIČ9.34
1400PEULIĆ ANDREASOSTRO9.36
1500TRAMTE MAŠAMŠUŠTARŠIČ9.37
1600VIDMAR TAJAZALOG9.41
1700STOJNEVA ANAVRHOVCI9.46
1800JORDAN ZOJAHSMREKAR9.47
1900BANIČ JULIJAMJARC9.54
2000CONTA TARASOSTRO9.77
00GAJSER NEŽAVIČDNS
00TOZON AVAMPEČARDNS
00KAŠELJEVIČ LARAKOSEZEDNS
00SLUGA ANAKOSEZEDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100FERFOLJA NEŽAMVRHOVNIK8.65
200BABIČ STELAVKRAIGHER9.19
300ŽVOKELJ AJDA KATARINATČUFAR9.21
400CONTA TARASOSTRO9.77
00GAJSER NEŽAVIČDNS
00TOZON AVAMPEČARDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100PODGORŠEK AJDAVVODNIK8.73
200BRENČIČ KRISTINAVKRAIGHER9.22
300IBRČIČ TJAŠAPOLJANE9.26
400DJEDOVIĆ SARAVIČ9.31
500PEULIĆ ANDREASOSTRO9.36
00SLUGA ANAKOSEZEDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100VEHOVAR EMASPŠIŠKA8.42
200BAŠNEC NIKASOSTRO9.07
300REJC SARA LEAVIČ9.29
400TRAMTE MAŠAMŠUŠTARŠIČ9.37
500STOJNEVA ANAVRHOVCI9.46
600JORDAN ZOJAHSMREKAR9.47

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100VUKMIROVIČ MULEJ EVASNASELJE8.93
200LJUBIJANKIĆ NAILAPOLJE9.22
300PAVLIČ NEŽAVIČ9.34
400VIDMAR TAJAZALOG9.41
500BANIČ JULIJAMJARC9.54
00KAŠELJEVIČ LARAKOSEZEDNS