Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE

Ljubljana, 29.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100CIMIROTIĆ PATRIKVKRAIGHER8.36
200PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.46
300SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.49
400ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA8.55
500KOSEM ANTONJMDOL8.78
600SIMOVIČ FILIPMŠUŠTARŠIČ9.04

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100CIMIROTIĆ PATRIKVKRAIGHER8.42
200PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.42
300SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.60
400KOSEM ANTONJMDOL8.72
500SIMOVIČ FILIPMŠUŠTARŠIČ8.74
600ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA8.79
700NOVŠAK MATICMJARC8.88
800NIKOLIĆ NEMANJAPOLJE8.92
900ZAKIĆ TADEJMKRPAN8.94
1000AVGUŠTIN BOŠTJANMPEČAR8.95
1100PLAVČAK ŽIGASOSTRO9.00
1200KRPAN MAKSMJARC9.01
1300HODAK LUKAVRHOVCI9.02
1400BOISA LIANVVODNIK9.03
1500NOVŠAK JAKOBMJARC9.05
1600ŠTEPIC LANMPEČAR9.05
1700ČEHAJIĆ ALIVIČ9.21
1800ZAJC URHZADOBROVA9.26
1900REJC TIMOTEJSPŠIŠKA9.61
00AVŠIČ TOBIJAAŠUŠTARDNS
00TURŠIČ ŠIBENIK GREGORVVODNIKDNS
00MATIJEVIČ BEZJAK TIANJMDOLDNS
00ŠABOTIĆ TAISRJAKOPIČDNS
00KUŠAR STOJAKOVIČ MIHAELMJARCDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.60
200NOVŠAK MATICMJARC8.88
300PLAVČAK ŽIGASOSTRO9.00
400ČEHAJIĆ ALIVIČ9.21
500REJC TIMOTEJSPŠIŠKA9.61
00ŠABOTIĆ TAISRJAKOPIČDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100CIMIROTIĆ PATRIKVKRAIGHER8.42
200SIMOVIČ FILIPMŠUŠTARŠIČ8.74
300ZAKIĆ TADEJMKRPAN8.94
400BOISA LIANVVODNIK9.03
00KUŠAR STOJAKOVIČ MIHAELMJARCDNS
00AVŠIČ TOBIJAAŠUŠTARDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.42
200ADROVIĆ BENJAMINBJAKCA8.79
300AVGUŠTIN BOŠTJANMPEČAR8.95
400NOVŠAK JAKOBMJARC9.05
500ZAJC URHZADOBROVA9.26
00MATIJEVIČ BEZJAK TIANJMDOLDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100KOSEM ANTONJMDOL8.72
200NIKOLIĆ NEMANJAPOLJE8.92
300KRPAN MAKSMJARC9.01
400HODAK LUKAVRHOVCI9.02
500ŠTEPIC LANMPEČAR9.05
00TURŠIČ ŠIBENIK GREGORVVODNIKDNS