Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 2.2.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11737066Gumilar JernejMASS20037.060,156
2230694Skočir AndrejPSČ20037.110,193
38789Makuc RokAKR20037.120,175
41265441Novak TilenKRKA20027.170,151
518115905Šarman Mark AleksanderMASS20037.210,129
6907478Jazbec ŽanKLC20037.290,171
7217955Jesenek AleksASB20047.360,153
2374410Smiljan AlenPT2002DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
118216612Ulčar TilenMASS20027.340,156
22196727Skledar GalPAKG20047.350,162
3896770Janežič Ivan JanezKLC20037.350,155
42357910Čurin Prapotnik AnejPT20037.360,217
51446941Bartol ErazemKRO20037.440,140
6617943Breščak MihaGO20037.490,195
1454670Bukovec JanKRO2002DQ
2627725Mlinšek MartinŠL2002DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11737066Gumilar JernejMASS2003q7.120,203
2230694Skočir AndrejPSČ2003q7.170,186
38789Makuc RokAKR2003q7.200,204
418115905Šarman Mark AleksanderMASS2003q7.220,137
51265441Novak TilenKRKA2002q7.260,174
6907478Jazbec ŽanKLC2003q7.310,168
7217955Jesenek AleksASB2004q7.310,162
82374410Smiljan AlenPT2002q7.340,151
92196727Skledar GalPAKG2004q7.400,189
1018216612Ulčar TilenMASS2002q7.420,158
11896770Janežič Ivan JanezKLC2003q7.430,214
122357910Čurin Prapotnik AnejPT2003q7.460,317
131446941Bartol ErazemKRO2003q7.490,173
142627725Mlinšek MartinŠL2002q7.530,185
151454670Bukovec JanKRO2002q7.540,201
16617943Breščak MihaGO2003q7.540,221
171295944Slak JanKRKA20027.600,153
181088488Flego LukaKP20037.640,167
192492422Nabernik GregaSLG20047.640,173
202636722Salem GaberŠL20037.660,226
211184668Avdibašić DinoKRKA20027.680,174
222176812Pajek TadejPAKG20047.690,188
232361652Rimele VasjaPT20037.720,229
242071046Golob LanNAK20027.740,169
252095524Volf MarkNAK20047.750,255
262716509Čerin OžbejTRK20037.750,171
271717902Brodnik LukaMASS20037.760,227
282214692Horvat PatrikPOM20037.790,200
292747800Žepič DomenTRK20027.810,216
301694857Arsič LukaMASS20037.840,175
31917901Krivec MatejKLC20037.840,227
32927199Žgank NejcKLC20037.880,170
331797986Pusar MartinMASS20037.960,155
342733928Perko GašperTRK20038.080,175
352086843Maver MatijaNAK20038.220,176
361102694Haskić ElvedinKP20038.360,254
371072701Bržan ErikKP20048.380,160
2107191Grmovšek NejcNAV2002DQ
284770Kos AljažVEL2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
118115905Šarman Mark AleksanderMASS2003q7.220,137
2217955Jesenek AleksASB2004q7.310,162
32627725Mlinšek MartinŠL2002q7.530,185
41295944Slak JanKRKA20027.600,153
52176812Pajek TadejPAKG20047.690,188
62716509Čerin OžbejTRK20037.750,171
72086843Maver MatijaNAK20038.220,176
81072701Bržan ErikKP20048.380,160

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11265441Novak TilenKRKA2002q7.260,174
2896770Janežič Ivan JanezKLC2003q7.430,214
32357910Čurin Prapotnik AnejPT2003q7.460,317
4617943Breščak MihaGO2003q7.540,221
52095524Volf MarkNAK20047.750,255
62214692Horvat PatrikPOM20037.790,200
71694857Arsič LukaMASS20037.840,175
81102694Haskić ElvedinKP20038.360,254

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1230694Skočir AndrejPSČ2003q7.170,186
22196727Skledar GalPAKG2004q7.400,189
31454670Bukovec JanKRO2002q7.540,201
41088488Flego LukaKP20037.640,167
5927199Žgank NejcKLC20037.880,170
61797986Pusar MartinMASS20037.960,155
72733928Perko GašperTRK20038.080,175
2107191Grmovšek NejcNAV2002DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
18789Makuc RokAKR2003q7.200,204
218216612Ulčar TilenMASS2002q7.420,158
31446941Bartol ErazemKRO2003q7.490,173
42636722Salem GaberŠL20037.660,226
52361652Rimele VasjaPT20037.720,229
6917901Krivec MatejKLC20037.840,227
284770Kos AljažVEL2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11737066Gumilar JernejMASS2003q7.120,203
2907478Jazbec ŽanKLC2003q7.310,168
32374410Smiljan AlenPT2002q7.340,151
42492422Nabernik GregaSLG20047.640,173
51184668Avdibašić DinoKRKA20027.680,174
62071046Golob LanNAK20027.740,169
71717902Brodnik LukaMASS20037.760,227
82747800Žepič DomenTRK20027.810,216